بستنکوکی و حریم خصوصی

این سایت از کوکی استفاده می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره استفاده از کوکی ها، اینجا را کلیک کنید. برای حذف این پیام و رضایت نسبت به استفاده از کوکی ها در این وب سایت كليك كنيد "X"

Norouz Promotion 97
جشنواره "سالی نو با بکو"

• مشتریانی که 4 محصول Beko را خریداری کنند (یخچال ساید بای ساید 4 درب + ماشین ظرفشویی + ماشین لباسشویی + اجاق گاز)، 15،000،000 ریال تخفیف نقدی دریافت می نمایند. • تخفیفات نقدی برای خریداران محصولات منتخب
>برای شرایط و جزئیات کمپین اینجا کلیک کنید

هر روز خنکا را احساس نمایید.

زندگی روزمره در آشپزخانه می تواند گاهی اوقات کمی داغ و اذیت کننده باشد - به همین دلیل شما نیاز به راه حل های خنک کننده بسیار کارآمد دارید. انواع یخچال و فریزر های بکو با داشتن ویژگی های هوشمند شما را در برطرف کردن نیازهای مربوط به به آشپزخانه شما یاری می نماید. ویژگی های بسیاری برای حفظ طراوت و تازگی مواد غذایی شما برای طولانی ترین زمان ممکن طراحی شده است، حتی اگر سبزیجات شما عمر کوتاه داشته و یا نیاز به نگهداری در یک دما و رطوبت خاص داشته باشند. بنابراین شما می توانید سالمتر غذا میل کنید حتی اگر شما سبزیجات و میوه ها را یک یا دو روز در یخچال نگهداری نمایید. به علاوه یخچال و فریزر بکو Beko می تواند به شما در هر گونه تغییر یاری نموده با افزایش فضای قفسه ها و ارتفاع طبقات درب یخچال به صورت هوشمندانه ای انعطاف پذیری را به شما هدیه دهد.

به صفحه محصولات مراجعه نمایید
هر روز خوش تیپ ترین باشید.

چی بپوشم؟ beko دارای طیف وسیعی از محصولات لباس شویی هوشمند می باشد که به شما در داشتن کمدی پر از لباسهای تمیز کمک خواهد کرد. ماشینهای لباسشویی بکو از لباسهای شما مراقبت می نماید و دارای برنامه های مختلفی جهت شستن انواع منسوجات می باشد. شما می توانید زمان، دما، شستشو و آبکشی را بر اساس نیازتان تنظیم نمایید یا در صورتی که خواهان صرفه جویی در مصرف انرژی هستید و دوستدار محیط زیست، باید بدانید که ماشینهای لباسشویی بکو دارای ویژگی صرفه جویی در مصرف انرژی و آب می باشند.شما می توانید برای کلیه معضلات روزمره خود از انواع مختلف ماشین های لباسشویی بکو بهره ببرید.

به صفحه محصولات مراجعه نمایید
ظروف هر روزتان را به ما بسپارید.

خرد کنید، مخلوط کنید، سرخ کنید، بپزید ... کارهای زیادی در آشپزخانه انجام می شود بدون اینکه مجبور به شستن ظروف با دست باشید. زمانی که لازانیای خوشمزه را میل کردید و بقایای آن بر روی ظروف خشک شد شستن این بقایا خیلی مفرح نیست. خوشبختانه ماشینهای ظرفشویی بکو ویژگیهای هوشمندانه زیادی را به شما پیشنهاد می دهند که به آسانتر کردن زندگی شما کمک می نمایند. شما می توانید بر عملکرد فوق تمیزی بکو تکیه کنید. به لطف فنآوری های هوشمندانه ماشینهای ظرفشویی بکو قدرت تمیز کردن انواع ظروف مختلف فراهم شده است. انواع سبد با اندازه ها و شکل های متفاوت انعطاف مورد نیاز برای ظروف متنوع شما را فراهم می کند و برنامه های متفاوت، نیازهای متفاوت شما را در رابطه با ظروف با سایزهای متنوع را برطرف می نماید. اگر شما در طول روز خیلی مشغول هستید و نیاز به انجام سریع کارها دارید می توانید از برنامه های سریع ماشین ظرفشویی خود استفاده و در وقت صرفه جویی نمایید و ظروف مورد نیازتان را تمیز و پاکیزه همیشه در دسترس داشته باشید. شما می توانید با استفاده از ویژگیهای ""مصرف کم انرژی و صرفه جویی در مصرف آب"" در کلیه ماشینهای ظرف شویی در زمره دوستداران محیط زیست قرار گیرید و تمیزی فوق العاده ای را با وجدان و خیال راحت داشته باشید.

به صفحه محصولات مراجعه نمایید
هر روز با لذت آشپزی کنید.

آیا شما از زمره افرادی هستید که به آشپزی خود افتخار می کنید؟ اگر شما در خانه آشپزی می کنید و یا ادعای آشپز ماهر بودن دارید به هر حال شما از ابزار پخت و پز خود انتظاراتی دارید. و اجاق گازهای بکو انتظارات شما را برآورده خواهد کرد.

به صفحه محصولات مراجعه نمایید

برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با شماره تلفن های 74805 و 22022020-021 تماس حاصل نمایید.