به اشتراک گذاری:
کوکی و حریم خصوصی

این سایت توسط ایران Beko ارائه شده است. از  در این اعلامیه با عنوان "ما" نام برده شده است

ما متعهد می شویم تا از حریم خصوصی شما محافظت کنیم و در این اعلامیه جزئیات شخصی به صورت خلاصه آورده شده است که ما آنها را در حین استفاده شما از سایت جمع آوری می کنیم و توضیح داده می شود که ما و نمایندگان ما با آنها چه کاری انجام می دهیم. هرگونه تغییر ایجاد شده در سیاست حریم خصوصی ما در این صفحه پست خواهد شد.

اگر جزئیات شخصیتان را همانطور که در زیر توصیف شده است برای ما ارسال می کنید، لازم است رضایت خود را برای استفاده از این جزئیات توسط ما همانطور که توصیف شده است، ارائه کنید. اطلاعاتی که ما جمع آوری می کنیم و هدف جمع آوری آن در زیر گفته شده است.


سیاست کوکی

در وب سایت Beko از کوکی ها برای انجام کار استفاده می شود

کوکی ها فایل های متنی کوچکی هستند که توسط وب سایتی که از آن بازدید می کنید در کامپیوتر شما قرار می گیرند. از آنها برای کارکرد وب سایت ها استفاده می شود و همچنین تشخیص کاربران خاص و اینکه چطور از سایت استفاده می کنند. اطلاعات به صورت ناشناس جمع آوری می شوند و هیچ اطلاعات شخصی در آنها نیست.

از کوکی های جلسه با این هدف در سایت Beko استفاده می شود تا بعضی از عناصر سایت به صورت "اخیراً مشاهده شده" و "مقایسه محصول" عمل کنند. کوکی جلسه فقط در مدت زمان بازدید از سایت باقی می ماند.

همچنین در این سایت از Google Analytics استفاده می شود تا مبدأ بازدیدکننگان و قسمتی از سایت که بیشتر از آن بازدید می کنند، مشخص شود. با این کار می توانیم تجربه شما در هنگام استفاده از این سایت را بهبود ببخشیم. کوکی های Google Analytics اطلاعات شخصی مربوط به بازدیدکنندگان سایت را جمع آوری نمی کنند. اطلاعات بیشتر درباره Google Analytics را می توانید در https://developers.google.com/analytics/resources/concepts/gaConceptsCookies مشاهده کنید

اگر نمی خواهید کوکی ها را قبول کنید، با تغییر تنظیمات مرورگر وب در کامپیوتر یا دستگاه همراهتان می توانید کوکی ها را غیرفعال کنید

با کلیک روی "پذیرش" موافقت می کنید که کوکی ها در کامپیوترتان قرار بگیرد. اگر کوکی ها را غیرفعال کنید، نمی توانید عملکرد کامل سایت را تجربه کنید


اطلاعات شخصی قابل شناسایی

ما هیچ اطلاعات شخصی قابل شناسایی (مانند نام، آدرس، شماره تلفن و آدرس ایمیل) شما را جمع آوری نمی کنیم، مگر اینکه به صورت داوطلبانه آن را در اختیار ما قرار دهید

:ما با این اطلاعات چه کار می کنیم

اگر اطلاعات شخصی قابل شناسایی در اختیار ما قرار دهید، ممکن است از آنها برای بهبود شناخت خودمان از علایق یا نگرانی های شما استفاده کنیم

ممکن است بعضی مواقع از آنها استفاده کنیم و درباره تغییرات ایجاد شده در وب سایت، محصولات جدید، به روز رسانی های سایت و سرویس و پیشنهادهای ویژه ای که ممکن است از نظر ما برایتان ارزشمند باشد، ایمیل ارسال کنیم. اگر نمی خواهید این ایمیل ها را دریافت کنید، کافی است دستورالعمل های لغو اشتراک را در ایمیلی که دریافت می کنید، دنبال کنید

ما از این اطلاعات برای ارسال سرویس های درخواستی شما استفاده خواهیم کرد. نکته: شرکت هایی که با آنها قرارداد می بندیم تا سایت اینترنتی ما را اجرا کنند و همچنین فروشندگان ما به اطلاعات شخصی قابل شناسایی دسترسی خواهند داشت. اما لازم است اطلاعات را به صورت محرمانه حفظ کنند و اجازه ندارند از این اطلاعات برای هیچ هدف دیگری بجز اجرای سرویس هایی که برای ما انجام می دهند، استفاده کنند

ما با این اطلاعات چه کار نمی کنیم:

ما اطلاعات شخصی قابل شناسایی شما را بدون کسب رضایت شما و برای استفاده شخصی سازمان ها به هیچ سازمان خارجی دیگری کرایه نمی دهیم، در اختیارشان قرار نمی دهیم و نمی فروشیم.

ما چطور از اطلاعات دریافت شده توسط کودکان استفاده می کنیم:

Beko Country  هیچ اطلاعات شخصی قابل شناسایی را از کودکان زیر سیزده سال جمع آوری نمی کند. مخصوصاً به کودکان آموزش می دهیم چنین اطلاعاتی را به وب سایت ما ارسال نکنند. اگر کودکی اطلاعات شخصی قابل شناسایی را در اختیار ما قرار دهد، والدین/قیم قانونی او باید در Beko Country برای ما نامه ارسال کنند و درخواست کنند آن اطلاعات از فایل های ما حذف شود. ما تلاش می کنیم تا این اطلاعات را به موقع حذف کنیم.

چطور می توانید برای ایجاد تغییرات در اطلاعات شخصیتان، درخواست ارائه کنید: اگر کسی بخواهد اطلاعات شخصی قابل شناسایی خودش را در پایگاه های داده ما تصحیح کند/به روز رسانی کرده و حذف کند، باید برای Beko Country نامه ارسال کند. ما تلاش می کنیم تا به موقع به درخواستتان پاسخ دهیم.

لینک به سایر سایت ها:

شرکای تجاری ما که بعد از کلیک روی لینکی در سایت ما ممکن است از سایت هایشان بازدید کنید، سیاست های حریم خصوصی مربوط به خودشان را دارند. ما هیچ کنترلی بر این سیاست ها نداریم و از شما می خواهیم قبل از ارائه هرگونه اطلاعات شخصی قابل شناسایی، اعلامیه حریم خصوصی آنها را مطالعه کنید.


اطلاعات قابل شناسایی غیرشخصی

ممکن است ما اطلاعاتی را در رابطه با شما جمع آوری کنیم که قابل شناسایی شخصی نباشند (مثلاً نوع مرورگر اینترنتی که از آن استفاده می کنید).

ما چطور این اطلاعات را دریافت می کنیم:

ممکن است این اطلاعات از طریق ذخیره کوکی [بخشی از اطلاعات که حاوی اطلاعات قابل شناسایی غیرشخصی درباره شما است] در کامپیوتر شما انجام شود. در اکثر مرورگرهای اینترنتی می توانید این اطلاعات را از درایو کامپیوترتان پاک کنید و همه کوکی ها را مسدود کنید یا حتی قبل از قرار گرفتن کوکی ها در سیستمتان، یک هشدار دریافت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی دکمه راهنمای مرورگرتان کلیک کنید. اگر کوکی های ما را رد کنید، همچنان  می توانید از سایت ما استفاده کنید، اما تجربه تان ممکن است کمتر شخصی باشد.

ما با این اطلاعات چه کار می کنیم:

ما از این اطلاعات استفاده می کنیم تا محتواها را با توجه به علاقه مندی های شما شخصی کنیم و اطلاعات مشابهی که از بازدیدهای قبلی شما در سایت به دست آورده ایم را مجدداً از شما درخواست نکنیم. همچنین از این اطلاعات برای تجزیه و تحلیل روند کار سایت و مدیریت سایت استفاده می کنیم.

هرچند که اطلاعات قابل شناسایی شخصی را به صورت خودکار جمع آوری نمی کنیم، اما اطلاعات جمع آوری شده به صورت خودکار را به اطلاعات قابل شناسایی شخصی که قبلاً ارسال کرده اید، مرتبط می کنیم. اگر نمی خواهید این اطلاعات با اطلاعات شخصی قابل شناسایی شما مرتبط شود، به قسمت "ما با این اطلاعات چه کار می کنیم" در بالا مراجعه کنید تا درباره غیرفعال کردن کوکی ها اطلاعات بیشتری کسب کنید.

لینک به سایر سایت ها:

بعضی از شرکای تجاری ما که بعد از کلیک روی لینکی در سایت ما ممکن است از سایت هایشان بازدید کنید، از کوکی ها استفاده می کنند. ما بر چنین کوکی هایی کنترل نداریم.


ارزیابی امنیت اطلاعات

احتیاط های منطقی را در نظر می گیریم تا از اطلاعات شما در برابر مفقود شدن، سوء استفاده یا تغییرات محافظت کنیم

اعلام تغییرات

اگر سیاست حریم خصوصی را تغییر دهیم، تغییرات را در صفحه اصلی پست می کنیم تا کاربرانمان همیشه بدانند چه اطلاعاتی را جمع آوری می کنیم، چطور از آنها استفاده می کنیم و اگر آنها را در اختیار دیگران قرار می دهیم، تحت چه شرایطی این کار را انجام می دهیم