به اشتراک گذاری:
هودهای تعبیه شده داخلی

اجازه ندهید هیچ بویی باقی بماند!

image-0

هودهای ابزار پخت‌وپز

هودهای موجود در ابزار پخت‌وپز بکو، محیطی بدون بو و چربی را برایتان باقی می‌گذارند تا آشپزخانه همیشه تمیز و تروتازه بماند. هودهای موجود در ابزار پخت‌وپز بکو با ظرفیت مکندگی معادل 755 مترمکعب بر ساعت، توانایی کافی را برای تازه‌کردن هوا در تمام آشپزخانه (برای آَشپزخانه‌ای به مساحت 10 متر مربع) و تنها در زمان 2 دقیقه دارند.

 


فیلترهای کربنی

فیلترهای کربنی در انواع مختلفی ارائه شده‌اند تا بتوانند بدون نیاز به اتصال به هواکش، تهویه مناسبی را فراهم کنند.


چراغ هالوژنی

چراغ‌های هالوژنی تعبیه شده در هودهای بکو باعث می‌شوند تا دید شما در زمان آشپزی کافی باشد.

کاست فیلتر آلومینیومی

فیلترهای آلومینیومی موجود در این هودها هرگونه چربی و بو را از هوا گرفته و به خود جذب می‌کنند تا هیچ ردی از بو و چربی باقی نماند. این فیلترها قابل شستشو بوده و تمیز کردن آن‌ها بسیار آسان است.


کاربرد ساده

صفحه کنترل لمسی این هودها، استفاده از آن را بسیار ساده می‌کند. یک تابع خودکار، در هر ساعت به مدت 10 دقیقه هود را با پایین‌ترین سرعت روشن می‌کند تا جریان هوای آشپزخانه را تازه نگه دارد. این هود با عملکرد ملایم خود، مصرف انرژی بسیار کمی دارد و می‌تواند حتی بوی تنباکو را هم مکش کند. وقتی هود را به‌صورت دستی روشن می‌کنید، با بالاترین سرعت شروع به کار می‌کند. در صورتی که هود را خاموش نکنید، بعد از 10 دقیقه، به‌صورت خودکار به سطح سه سرعت مکش برمی‌گردد. تابع موجود در این هودها برای مکش بخار و بوهای قوی، به‌خصوص در زمان سرخ‌کردن و گریل‌کردن ایده‌آل است


فقط با فشار یک دکمه

تنها با فشردن یک دکمه می‌توانید هود را تنظیم کنید تا بعد از 15 دقیقه خاموش شود. به‌این‌ترتیب، اگر نیاز داشتید تا به‌سرعت از خانه بیرون بروید، لازم نیست نگران روشن ماندن هود باشید.