به اشتراک گذاری:
ماشین‌های ظرفشویی
image-0

ماشین‌های ظرفشویی بکو طراحی شده‌اند تا زیبایی آشپزخانه شما را افزایش داده و با راهکارهای هوشمندانه خود، راحتی و آرامش بیشتری را برایتان فراهم کنند.


صرفه‌جویی بیشتر، مصرف کمتر!


image-3

صرفه جویی در انرژی A+++

انسان هیچ وقت تا دوران جدید به اهمیت صرفه‌جویی در مصرف انرژی و منابع طبیعی پی نبرده است. بکو با توجه به اهمیت حفظ محیط زیست، محصولاتی با سطح انرژی  A+++ و A++ تولید می‌کند.

ماشین‌های ظرفشویی بکو مجهز به سیستم خشک‌کن موثر هستند که حداقل انرژی ممکن را در مرحله خشک‌کردن ظروف مصرف می‌کنند.


لیوان‌هایی درخشان‌تر از همیشه


image-4

فن‌آوری GlassShield بکو

ظروف شیشه‌ای به طور مرتب در معرض کدرشدن قرار دارند.  ماشین‌های ظرفشویی هوشمند بکو با داشتن فن‌آوری Glassshield، مانند یک سپر از ظروف شیشه‌ای شما در مقابل سختی آب مراقبت می‌کنند. با این فن‌آوری که هیچ خط و خراشی روی ظروف‌تان ایجاد نمی‌کند، طول عمر ظروف شیشه‌ای شما تا 20 برابر افزایش می‌یابد.


حفظ منابع آبی، حفظ جهان است


image-6

مصرف آب فقط به میزان 6 لیتر!

ماشین‌های ظرفشویی هوشمند بکو در سیستم اسپری خود از هر قطره آب به بهترین صورت ممکن استفاده می‌کند. ماشین‌های ظرفشویی بکو با داشتن سیستم فیلتر دوگانه، میزان مصرف آب را تا 6 لیتر کاهش می دهند.


یک ماشین ظرفشویی با قابلیت تمیز کردن خود!


image-8

فیلتر EverClean

ماشین‌های ظرفشویی بکو مجهز به فیلتر EverClean بوده و دارای پمپ ویژه‌ای هستند که میزان فشار آب مورد نیاز برای سیستم فیلتر را تامین می‌کند. این فیلتر که قادر به تمیز کردن خود است، نیازی به نظافت دستی ندارد. به ‌این ‌ترتیب، این فیلتر بازدهی نظافت را بالاتر برده و ماشین‌های ظرفشویی را در شرایط بهتری نگه می‌دارد. این سیستم پمپ آب ویژه همچنین باعث می‌شود تا ظرف‌های شما 4 برابر تمیزتر از شستشو با دست باشند.


ویژگی‌های هوشمند ماشین‌های ظرفشویی بکو


image-9

عملکرد A++

بکووان (BekoOne) دارای شاخص مصرف انرژی A++، عملکرد تمیزکنندگی A و عملکرد خشک‌کنندگی A است. تمام این‌ها یعنی با صرف کمترین میزان انرژی، بهترین نتایج ممکن در تمیز کردن و خشک‌کردن ظروف را ارائه می‌دهد. در پایان چرخه شستشو، بکووان میزان مصرف نهایی انرژی و آب را نمایش می‌‌دهد.


image-10

برنامه Wash@Once

به‌لطف داشتن موتوری با توانایی ارائه سرعت‌های متنوع و شیر توزیع‌ آب، ماشین‌های ظرفشویی بکو با بهره‌مندی از فن‌آوری Wash@One امکان انجام شستشو با مصرف انرژی کم را فراهم می‌کند. این فن‌آوری فشار آب را در سبدهای پایینی و بالایی به‌طوری تنظیم می‌کند ‌که نتایج شستشو و خشک‌کنندگی برای انواع ظروف حتی ظروف پلاستیکی مناسب باشد. 


image-11

عملکرد بی‌صدا

فن‌آوری هوشمند Silent-Tech بکو باعث می‌شود تا تمام مراحل شست‌و‌شو در سکوت انجام گیرد! با این حساب می‌توانید به ‌سادگی حین شسته‌شدن ظرف‌ها با دوستان‌تان صحبت کنید و آرامش سکوت را تجربه کنید. ماشین ظرفشویی فوق بی‌صدای بکو سطح صدای 39 دسیبل دارد که باعث شده است تا حتی از یک کتابخانه هم ساکت‌تر باشد! 

 

میزان صدای صحبت کردن:

در فضای 1 متری= 60 دسیبل

در یک اتاق متوسط= 50 دسیبل

در یک کتابخانه= 40 دسیبل


image-12

SteamGloss™

فن‌آوری استیم‌گلاس ماشین‌های ظرفشویی بکو به شما اجازه می‌دهد تا بدون کاهش درخشندگی، ظروف‌تان را خشک کنید. به‌طوری‌که با کمک این فن‌آوری که از بخار استفاده می‌کند، ظروف شیشه‌ای شما 30 درصد درخشان‌تر خواهند بود. پس اجازه بدهید تا ظرف‌ها با تماس ملایم بخار آب به درخشش در بیایند!

نتایج آزمایش LGA توانایی این ماشین را در باقی گذاشتن سطحی صیقلی و براق در پایان مرحله خشک‌کردن ظروف نشان داده‌اند. همچنین، ثابت شده است که این فن‌آوری در ظروف شیشه‌ای 30 درصد موثرتر بوده و درخشش ظروف چینی را نیز تا 43 درصد افزایش می‌دهد. تصور کنید ظروف‌تان بیشتر از همیشه بدرخشند...

 


image-13

+WaterSafe

بکووان به سیستم دوگانه‌ای مجهز است که از چکه کردن آب جلوگیری می‌کند. سیستم اصلی این دستگاه از جمع شدن آب در یک جا جلوگیری کرده و سیستم ثانویه با نام واترسیف‌پلاس (WaterSafePlus) باعث می‌شود تا در صورت شروع چکه کردن آب از دستگاه، به‌طور خودکار ورودی آب به داخل حوضچه‌ها قطع شود. پس خانه شما در برابر هر چکه احتمالی، در امان است.


image-14

فن‌آوری هوشمند با استفاده از حسگر

حسگرهای هوشمند این توانایی را به بکووان می‌دهند تا با آنالیز شرایط، درباره برنامه شستشوی مناسب تصمیم بگیرد. در این دستگاه، 11 حسگر مجزا وجود دارد که در کنار 3 حسگر هوشمند سیستم بکووان، از اجزای اصلی این تصمیم‌گیری هستند.


image-15

حسگر میزان کثیفی

این حسگر درباره میزان کثیفی ظروف تصمیم گرفته و انتخاب می‌کند که کدام برنامه شستشو مناسب این میزان کثیفی است

image-16

حسگر میزان ورود آب

این حسگر وظیفه دارد که تعداد ظروف داخل ماشین ظرفشویی را بررسی کرده و مطابق با آن میزان آب مورد نیاز را تشخیص داده و آن را کنترل می‌کند.


image-17

حسگر میزان سختی آب

این حسگر با اندازه‌گیری میزان سختی آب، این سطح سختی را برای شستشویی موثر و ملایم تنظیم می‌کند. بعد از پایان آنالیز این حسگرها، بکووان با استفاده از داده‌های به‌دست‌آمده، یک برنامه را از بین 5 برنامه موجود انتخاب می‌کند. 


image-18

سیستم خشک‌کن موثر (EDS)

این سیستم کمک می‌کند تا بتوانیم به شاخص مصرف انرژی A+++ دست یابیم درحالی‌که عملکرد خشک‌کن در بیشینه خود قرار دارد. بنابراین، سطح رطوبت چرخه هوای داخل دستگاه در طول مرحله خشک‌کردن کاهش می‌یابد. همچنین باعث می‌شود تا در دماهای پایین‌تر آبکشی، عملکرد خشک‌کردن بهبود یافته و به شما کمک می‌کند تا بدون نیاز به خشک‌کردن ظروف با دست، آن‌ها را بلافاصله در کابینت بچینید.


image-19

فن خشک‌کن فعال

سیستم فن خشک‌کن فعال در واقع با بهره‌مندی از یک فن برای افزایش چرخش هوا در داخل دستگاه، به بهترین نتیجه خشک‌کنندگی می‌رسد و در پایان شستشو، ظروف را در دمای متعادل قرار می‌دهد.


image-20

دکمه قرص ماشین ظرفشویی

قرص‌های ماشین ظرفشویی، کوچک و فشرده هستند و به ‌همین دلیل استفاده از آن‌ها بسیار آسان است. اما بسیاری از خانم‌ها از این نکته ناراحت هستند که این قرص‌ها باعث ایجاد اختلال در خشک‌شدن ظروف می‌شود و گاهی کمی از این قرص‌ها به‌صورت نامحلول بر روی ظرف‌ها باقی می‌مانند و مجبور می‌شوند که دوباره ظرف‌ها را آب بکشند. اما ماشین‌های ظرفشویی بکو، به دکمه قرص شستشو مجهز هستند که باعث می‌شود در زمان استفاده از قرص، این نامزیتی‌ها به حداقل برسند.


image-21

فن‌آوری گلس‌شیلد

فن‌آوری GlassShield

ظروف شیشه‌ای در اثر شستشوی مداوم دچار خط و خش شده و کدر می‌شوند. ماشین‌های ظرفشویی بکو با داشتن فن‌آوری گلس‌شیلد، میزان سختی آب را اندازه گرفته و آن را برای شستشوی ظروف شیشه‌ای متناسب می‌کنند. به این ترتیب، طول عمر ظروف شیشه‌ای تا 20 برابر ازفایش می‌یابد.

سبد SmoothMotion

گاهی پیش می‌آید که ظروف در داخل سبد ماشین ظرفشویی بر روی هم می‌لغزند که باعث ایجاد خش یا حتی شکستن ظرف‌ها می‌شود. ماشین‌های ظرفشویی هوشمند بکو جلوی لغزش ظروف را می‌گیرند. همچنین سیستم ریلی جدید با بلبرینگ توپی، حرکت سبدها را نرم‌تر و ایمن‌تر می‌کند.

روشنایی داخلی

داخل ماشین‌های ظرفشویی بکو به حدی روشن است که می‌توانید به راحتی آن را بررسی کرده و از تمیزی آن لذت ببرید.


image-22

بازشدن در به‌صورت خودکار

اگر در ماشین ظرفشویی در پایان شستشو به‌مدت طولانی بسته بماند، می‌تواند باعث ایجاد بوی نامطبوع روی ظروف شود. این مشکل در ماشین‌های ظرفشویی بکو حل شده است. در این ماشین‌های ظرفشویی به صورت خودکار پس از چند دقیقه باز می‌شوند و شما می‌توانید با خیال راحت ماشین ظرفشویی را روشن کنید و از خانه خارج شوید و چند ساعت بعد به سراغ ظرف‌های تمیز و خوشبو برگردید.

image-23

ظرفیت XL

ماشین‌های ظرفشویی بکو، با داشتن ظرفیت XL، می‌توانند ظروف بیشتری را در خود جا بدهند و برای خانواده‌های بزرگ و کسانی که زیاد مهمانی می‌گیرند، کار را راحت کنند. ماشین‌های بکو 25 درصد ظرفیت بیشتری دارند که دست شما را برای شستن ظرف‌های بیشتر باز می‌گذارند و تعداد دفعات استفاده از ماشین‌ظرفشویی را کاهش می‌دهد که این یعنی:

  • افزایش طول عمر دستگاه تا دو سال
  • صرفه‌جویی 15درصدی در مصرف آب و انرژی

image-24

برنامه شستشوی انعطاف‌پذیر

یکی از مشکلاتی که همیشه برای خانم ها ناراحت‌کننده بوده است، این است که باید منتظر بمانند تا تعداد ظرف کافی برای روشن کردن ماشین ظرفشویی جمع شود! اما برنامه HFL بکو باعث می‌شود تا دست شما برای شستشویی اقتصادی باتوجه به میزان ظرف‌ها باز باشد.


image-25

بدنه استیلی بدون باقی ماندن اثر انگشت بر روی آن

بدنه این ماشین ظرفشویی از استیل است که باعث می‌شود تا نگران این نباشید که باید به‌طور مرتب رد انگشتان‌تان را از روی بدنه پاک کنید.image-26

راهکار‌های هوشمند برای ظروف


برنامه‌ها


image-29

برنامه سریع و تمیز

"سریع و تمیز" یک برنامه ویژه در ماشین‌های ظرفشویی بکو است که شستشویی با کلاس A را برایتان به‌ارمغان می‌آورد که برای ظروف چرب مناسب است. این کلاس شستشو باعث می‌شود که ظرف‌هایتان در 58 دقیقه به‌طور کامل تمیز شوند که حتی از شستشوی با دست هم سریع‌تر است.


image-30

Xpress 20’

Xpress 20’ برنامه انحصاری دیگری از بکو است که نیمه بار ظرف ها را فقط در 20 دقیقه می شوید

image-31

برنامه مینی 30’

در کنار برنامه اکسپرس 20’، برای ظروف چرب و شیشه‌ای می‌توانید از برنامه مینی 30’ استفاده کنید که شستشوی ماشین ظرفشویی کاملا پرشده را تنها در 30 دقیقه و در دمای 35 درجه سلسیوس انجام می‌دهد. بنابراین، در زمان و انرژی هم صرفه‌جویی می‌شود.


image-32

برنامه اکو 50 درجه

برنامه شستشوی ایده‌آل برای ظروف چرب با امکان صرفه‌جویی در مصرف انرژی


image-33

برنامه خودکار

به‌لطف این برنامه، میزان کثیفی ظروف توسط حسگرها اندازه گرفته می‌شود و سپس دستگاه تصمیم می‌گیرد تا چرخه شستشوی مناسب را پیدا و اجرا کند. به ‌این‌ ترتیب نیازی نیست تا خودتان درباره برنامه شستشو تصمیم بگیرید و نگران این باشید که برنامه درست را انتخاب کرده‌اید یا نه. ظرف‌ها با کمترین میزان انرژی و آب ممکن شسته خواهند شد تا مطمئن شوید که شستشویی اقتصادی داشته‌اید.محافظت از کودک


image-35

برنامه محافظت از کودک

این برنامه به شما اطمینان می‌دهد که ظروف غذاخوری نوزادان و بچه‌های کوچک، به‌طور کاملا بهداشتی شسته شده‌اند و هیچ آلودگی و جرمی بر روی این ظروف باقی نمانده است. به‌ این ‌منظور، بکو از یک چرخه شستشوی دقیق به همراه آب‌کشی در دمای بالا و با آب داغ  استفاده می‌کند تا بهداشت ظروف کودک را به‌طور کامل فراهم کند. این برنامه با میزان بهداشت 99.99 درصد خود  توسط LGA تایید شده است.


image-36

هولدر شیشه شیر

هولدر شیشه شیر در سبد پایینی قرار داده شده است تا دسترسی و نظافت کامل شیشه شیر نوزاد شما را تامین کند.


image-37

محفظه آنتی‌باکتریال

به ‌دلیل وجود رطوبت و انباشته ‌شدن جرم در طول زمان، همیشه امکان رشدونمو باکتری در داخل ماشین ظرفشویی وجود داشته است. وجود محفظه آنتی‌باکتریال در ماشین‌های ظرفشویی بکو از رشد باکتری‌ها در فضای داخلی محفظه شستشو جلوگیری می‌کند.ایمنی و مدیریت زمان


صفحه LCD

نمایشگر ال‌سی‌دی موجود بر روی ماشین‌های ظرفشویی بکو به شما اجازه می‌دهد تا عملیات مختلف شستشو را کنترل و مدیریت کنید. این نمایشگر می‌تواند به‌عنوان یک وسیله برای تعیین زمان شستشو به‌کار رود که به شما اجازه می‌دهد تا مدت زمان برنامه انتخاب شده را ببینید. همچنین شاخص‌های هشدار متعددی را به نمایش می‌گذارد. همچنین می‌توانید حالت شستشوی با نصف ظرفیت و خشک‌کردن مضاعف را هم از طریق همین نمایشگر انتخاب کنید. این نمایشگر هم باعث می‌شود که ماشین ظرفشویی‌تان جذاب‌تر به‌نظر برسد و هم در مدیریت زمان به شما کمک می کند


تعیین زمان شستشو

در ماشین‌‌های ظرفشویی عادی بکو می‌توانید از 3، 6 یا 9 ساعت قبل ماشین ظرفشویی را روشن کنید. در مدل‌‌های دیجیتالی، این زمان می‌تواند تا 24 ساعت افزایش یابد. این امکان باعث می‌شود تا برنامه شستشوی شما انعطاف بیشتری داشته باشد و ماشین ظرفشویی را تنظیم کنید تا در زمان مورد نظرتان روشن شود.


بررسی برنامه

مراحل برنامه با شاخص‌ها و آیکون‌های LED نمایش داده می‌شوند و به شما این امکان را می‌دهند که برنامه شستشوی انتخابی‌تان را پیگیری کنید.


تابع شستشوی سریع

تابع شستشوی سریع به زمان شما اهمیت می‌دهد. فن‌آوری موتور مستقیم بکو طول مدت شستشو را کاهش می‌دهد. این تابع دمای شستشو را افزایش داده و مصرف آب را کاهش می‌دهد و فشار آب را برای مدت زمان کوتاه‌تر تا 50 درصد تنظیم می کند.image-40

قفل کودک

می‌توانید گزینه قفل کودک را فعال کنید تا از عمل کردن دکمه‌ها در زمان کنجکاوی بچه‌ها جلوگیری به عمل بیاید. 


image-41

WaterSafe

درصورتی‌که ورودی آب به داخل دستگاه زیاد شود، سیستم واترسیف  به طور خودکار جریان آب به داخل ماشین ظرفشویی را قطع می‌کند.ایمنی و مدیریت زمان


کشوی مخصوص کارد و چنگال با قابلیت جدا شدن

بر روی بعضی از مدل‌ها یک کشوی جداشدنی برای کارد و چنگال‌ها وجود دارد که دسترسی بسیار آسانی برای جمع کردن قاشق ‌و چنگال‌ها بعد از شستشو را فراهم می‌کند. در کنار آن، می‌توانید ظروف کوچک‌تر مثل فنجان‌های قهوه را نیز در همین سبد قرار دهید. 


سیستم آکروبات

به‌لطف سیستم آکروبات ارتفاع سبد بالایی می‌تواند تنظیم شود و به این ترتیب، حتی زمانی که ماشین ظرفشویی به‌طور کامل پر شده است، هنوز جا برای ظروف بزرگ‌تر و قابلمه‌ها وجود دارد.image-45

فضای داخلی جادار

می‌‌توانید به‌راحتی ظروف مخصوص پیتزا و لیوان‌های بلند را بدون هیچ نگرانی در ماشین ظرفشویی جا دهید. چرا که ارتفاع سبد بالایی می‌تواند با توجه به نیاز شما تغییر کند تا برای ظروف داخل سبد پایینی تا 31 سانتی‌متر جای بیشتری را ایجاد کند.


ساپورت‌های بشقاب قابل تا شدن

ساپورت‌های بشقاب می‌توانند به ‌سادگی تا شوند تا فضا را برای قرارگیری ظروف بزرگ‌تر باز کنند.


قفسه‌هایی با قابلیت تنظیم ارتفاع برای قراردادن ماگ‌

این قفسه‌ها اجازه می‌دهند تا از فضای داخل محفظه شستشو بیشترین استفاده را کنید. ماگ‌های بلند و فنجان‌های کوچک می‌توانند در بالای قفسه‌ها قرار بگیرند.image-49

استفاده از بخار برای دستیابی به 30 درصد درخشندگی بیشتر در ظروف شیشه‌ای


image-52

یخچال‌و‌فریزرهای بکو راه‌حلی برای ساختن آینده‌ای سبز از طریق حفظ بیشتر انرژی و پرداخت هزینه کمتر!

      

image-55