به اشتراک گذاری:
ماشین‌های لباسشویی
image-1
ماشین‌های لباسشویی بکو با داشتن طراحی ویژه و امکانات هوشمند توانسته‌اند تمایز خود را نسبت به سایر ماشین‌های لباسشویی نشان دهند.‌ ماشین‌های لباسشویی بکو طراحی شده‌اند تا به‌سادگی در هر خانه‌ای با هر ابعاد جا شوند و درعین حال، هر نوع نیاز شستشو را پوشش دهند.

خانواده رنگ‌های بکو


image-4

رنگ‌های متنوع بکو این‌جا هستند تا با دکور خانه شما هماهنگ باشند!

ماشین‌های لباسشویی بکو با ویژگی‌های هوشمند و طراحی‌ منحصربه‌فردی تولید شده‌اند تا دست شما را در انتخاب طیف وسیعی از رنگ‌ها باز گذاشته و درعین حال راهکارهای هوشمند زیادی را به زندگی هرروزه شما وارد کنند.


بخشی از آینده سبز باشید!


image-7

صرفه جویی در انرژی A+++

انسان هیچ وقت تا دوران جدید به اهمیت صرفه‌جویی در مصرف انرژی و منابع طبیعی پی نبرده است. بکو با توجه به اهمیت حفظ محیط زیست، محصولاتی با سطح انرژی  A+++ و A++ تولید می‌کند. خشک‌کن ماشین‌های لباسشویی بکو با داشتن سطح انرژی A+++ کمترین میزان ممکن انرژی را مصرف می‌کنند.


بیشتر تمیز کنید، کمتر مصرف کنید!


image-9

فن‌آوری آکوافیوژن

ماشین‌های لباسشویی هوشمند بکو به شما کمک می‌کنند تا هم در مصرف مواد شوینده و هم در مصرف آب و انرژی صرفه‌جویی کنید. در ماشین‌های لباسشویی مرسوم که دارای سیستم صرفه‌جویی در مصرف مواد شوینده هستند، حجم زیادی از مواد شوینده حین چرخه شستشو از بین می‌رود. اما فن‌آوری ویژه آکوافیوژن موجود در ماشین‌های لباسشویی بکو بیشترین استفاده ممکن را از کمترین میزان انرژی، آب و مواد شوینده می‌کند.

برای جلوگیری از شسته شدن مواد شوینده حین شستشو، فن‌آوری آکوافیوژن از خروج آب از داخل لگن تا پایان چرخه شستشو جلوگیری می‌کند تا بیشترین استفاده ممکن را از مواد شوینده داشته باشد. در نتیجه، شستشویی مقرون‌به‌صرفه و درعین‌حال لباس‌هایی تمیزتر خواهید داشت و البته در هر بار شستشوی لباس، 10% مواد شوینده کمتری مصرف خواهد شد.

 


لباس‌هایی نو بعد از بارها شسته شدن!


image-11

فن‌آوری آکواویو

ماشین‌های لباسشویی بکو مجهز به فن‌آوری Aquawave و طراحی منحصربه‌فرد استوانه لگن، پارو و در شستشویی ملایم و درعین‌حال موثر را برای انواع پوشاک فراهم می‌کند. مزیت این شستشوی ملایم این است که لباس‌ها تا مدت طولانی‌تری نو باقی می‌مانند.

فن‌آوری آکواویو موجود در ماشین‌های لباسشویی بکو، از طبیعت الهام گرفته‌اند تا حرکت امواج را شبیه‌سازی کرده و از فرسوده‌شدن لباس‌هایتان در اثر شستشوی مداوم جلوگیری کند. طراحی داخلی این ماشین‌ها به‌نحوی صورت گرفته است تا از قدرت امواج به‌نحوی موثر استفاده کند.

الگوی استوانه لگن به‌طور ویژه‌ای طراحی شده است تا لباس‌ها به آهستگی در اطراف استوانه لگن حرکت کنند. پاروها هم طوری طراحی شده‌اند تا حرکت ملایم‌تری را ایجاد کنند. در نهایت، انحنای موجود در شیشه‌ای این ماشین‌های لباسشویی اثر ترکیبی بیشتری را ایجاد می‌کند تا لباس‌ها بتوانند راحت‌تر جابه‌جا شوند و به‌این‌ترتیب، نیاز به انرژی کاهش می‌یابد.

 


شستشوی بدون آلرژی تایید شده توسط Allergy UK!


image-13

فن‌آوری BabyProtect+TM

طبق آمار، 12% از نوزادان دچار آلرژی هستند. برنامه محافظت از نوزاد با رویکرد ضدآلرژی باعث می‌شود تا لباس‌های نوزاد از هر نوع ماده آلرژی‌زایی عاری باشد و پوست حساس نوزادان شما تحت حفاظت کامل قرار گیرد. شما می‌توانید بهداشتی‌ترین نتایج شستشو را داشته و مطمئن باشید که لباس‌ها در دمای دقیق شسته می‌شوند. چراکه دمای آب در تمام مراحل شستشو به‌طور پیوسته مورد پایش قرار دارد.

چرخه آب‌کشی مضاعف باعث می‌شود مطمئن باشید که لباس‌ها به بهترین نحو ممکن آبکشی شده‌اند که برای سلامت پوست حساس نوزاد شما بسیار مهم است. این برنامه برای مقابله با تمامی مواد آلرژی‌زا موجود در زندگی روزمره ما مثل ذرات گردوغبار، آلرژن‌های حیوانات خانگی، گرده گیاهان، باکتری و قارچ طراحی شده است. به‌علاوه، این برنامه قادر است انواع مو را نیز از سطح لباس از بین ببرد. Allergy UK پس از انجام آزمایشات بر روی این ماشین لباسشویی، میزان موفقیت آن را در شستشوی بهداشتی و ضدآلرژی 99.9 درصد اعلام کرده است که حتی برای نوزادان مبتلا به آلرژی هم شستشویی با کیفیت عالی فراهم می‌کند.


راه‌حل‌های مبتنی بر فن‌آوری برای مراقبت از لباس‌ها حین شستشو

سروصدای کمتر، آرامش بیشتر!


image-15

فن‌آوری شستشوی بی‌صدا

با فن‌آوری شستشوی بی‌صدای بکو، می‌توانید راحتی ناشی از استفاده از طراحی ممتاز و شستشوی بی‌صدا را تجربه کنید. دیواره کناری ماشین‌های لباسشویی بی‌صدای بکو به‌طرزی طراحی شده است که لرزش و درنتیجه صدا را کاهش می‌دهد. وجود برنامه ویژه در کنار بهره‌مندی از موتور و ضمایم بی‌صدای دیگر، باعث شده است تا شستشوی بی‌صدا برایتان ممکن شود.

سطح صدای ماشین‌های لباسشویی بکو تا حد 65 دسیبل پایین آورده شده است که شستشویی نزدیک به 7 برابر بی‌صداتر از سایر ماشین‌های لباسشویی* مرسوم ارائه می‌دهد.

*این مقایسه با انجام آزمایش بر روی ماشین لباسشویی WMD78120 صورت گرفته است. 


image-16

طول عمر ماشین لباسشویی‌تان را افزایش دهید!


فن‌آوری موتور بدون سایش

ماشین لباسشویی 8 کیلوگرمی بکو از فن‌آوری موتور بدون سایش بهره می‌برد. این نوع موتور مزایایی را به ماشین لباسشویی بکو اضافه کرده است، از جمله:

 • افزایش طول عمر موتور
 • افزایش نسبت عملکرد مکانیکی
 • گشتاور و سرعت بهتر
 • تشخیص بار نامتعادل منحصربه‌فرد
 

   افزایش طول عمر دستگاه تا 100 برابر بیشتر


   image-20

   گرم‌کن +Hi-tech

   المنت گرم‌کن یکی از اجزای اصلی در هر نوع ماشین لباسشویی است. در ساخت المنت گرم‌کن جدید بکو از روکش نیکلی با طراحی مطابق با آخرین فن‌آوری موجود استفاده شده است که مقاومت سطحی را تا 50 درصد کاهش می‌دهد و ضمن محافظت از این المنت در برابر خوردگی و فرسایش، از انباشتگی گل‌ولای و رسوب تا 40 درصد جلوگیری می‌کند. گرم‌کن "های‌تک" به این ترتیب توانسته است طول عمری 100 بار بیشتر از المنت‌های گرم‌کن استاندارد دیگر داشته باشد.

   این ویژگی باعث شده است تا به احتمال زیاد، هرگز با سوختن المنت ماشین لباسشویی‌تان مواجه نشوید.

   کاهش 40 درصدی انباشته شدن رسوب در گرم‌کن، همچنین به معنی حذف اتلاف انرژی و زمان است چرا که دیگر خبری از لایه‌های ضخیم رسوب نیست.

   وقتی گرم‌کن بتواند با تمام توان خود کار کند، به این معنا است که مصرف انرژی به میزان 75 درصد کاهش می‌یابد.


   image-21

   برنامه 40’40° آکوا

   برنامه شستشوی 40’40° (چهل دقیقه و چهل درجه) بکو، راهی برای شستشوی سریع و موثر لباس‌های نخی است که اجازه می‌دهد تا لباس‌های نخی چرک‌مرده شده را تنها در 40 دقیقه و در دمای 40 درجه سلسیوس بشویید.

   image-23

   محافظت از لباس‌های گران‌قیمت

   ماشین‌های لباسشویی بکو‌ به‌دقت برای شستشوی لباس‌های حساس و مد روز مانند لباس‌هایی از جنس ریون و ویسکوز، طراحی شده‌اند. برنامه ویژه بکو برای شستشوی این نوع لباس‌ها با نام Fashion Care شستشویی ملایم‌تر را ارائه می‌دهد که در نتیجه آن لباس‌های حساس شما با ملایمت شسته می‌شوند و جای هیچ نگرانی از آسیب‌دیدگی آن‌ها وجود ندارد.


   image-24

   محافظت از نوزاد

   چرخه‌های شستشو و آب‌کشی ترکیبی در ماشین‌های لباسشویی بکو دستیابی به بهترین نتیجه ممکن در شستشوی لباس‌های نوزادان را تضمین می‌کنند. این برنامه به نحوی طراحی شده است تا لباس‌هایی که نیاز به مراقبت ویژه دارند، مانند لباس نوزادان و افرادی با آلرژی‌های پوستی و یا پوست‌های حساس، مناسب باشند.    image-25

   محافظت از لباس‌های تیره

   وقت آن رسیده است که نگرانی همیشگی خود را از پایین آمدن کیفیت رنگ لباس‌‌های مشکی برای همیشه کنار بگذارید! بکو برای لباس‌های تیره با بافت الیاف مصنوعی یا نخی برنامه شستشوی ویژه‌ای ارائه داده است. این برنامه، شستشوی لباس را در دماهای پایین‌تر، سرعت چرخش پایین‌تر و حرکات مکانیکی کمتر ممکن می‌کند  در حالی که حجم آب مورد نیاز برای مرحله آب‌کشی را افزایش می‌دهد. برنامه محافظت از لباس‌های تیره می‌تواند با نیمی از ظرفیت بارگزاری خود، شستشوی  لباس را در دمای 30 تا 40 درجه سلسیوس انجام دهد. برای شستشوی لباس‌های تیره با این برنامه توصیه می‌شود که از مواد شوینده مایع یا شامپوهای مخصوص لباس‌های پشمی استفاده شود. 

   image-26

   شستشو با دست!

   یکی دیگر از برنامه‌های موجود در ماشین‌های لباسشویی بکو، برنامه شستشو با دست است که به شما اجازه می‌دهد تا لباس‌هایی از جنس مواد حساس مانند ابریشم و پشم کشمیری را در ماشین لباسشویی بیندازید و مطمئن باشید که بافت حساس این لباس‌ها حفظ خواهد شد. این برنامه شستشویی ملایم را برای جلوگیری از ایجاد چروک بر روی پارچه فراهم می‌کند.

   همچنین برنامه شستشو با دست از آب کمتری استفاده می‌کند تا میزان جذب آب توسط پارچه را کاهش داده و از کش آمدن لباس‌ها جلوگیری کند.


   image-27

   برنامه مخصوص لباس‌های پشمی

   برنامه مخصوص شستشوی لباس‌های پشمی، به‌قدری شستشوی این نوع لباس‌ها را با ملایمت انجام می‌دهد که کیفیت آن‌ها حتی از شستشوی با دست نیز بیشتر حفظ می‌شود. این چرخه شستشوی ویژه با داشتن سیستم بررسی هوشمند خود، این اطمینان را به شما می‌دهد که لباس‌های پشمی‌تان از هر نوع آسیبی مصون بمانند. به‌علاوه، این برنامه باعث می‌شود تا لباس‌ها میزان آب کمتری جذب کرده و احتمال آسیب دیدن آن‌ها در اثر کش آمدن کاهش یابد. 


   image-28

   برنامه رختخواب

   بید‌های رختخواب عاشق این هستند که در تخت، تشک، بالش و لحاف زندگی و زادوولد کنند. هر تخت به‌طور میانگین می‌تواند تا بیش از 10000 بید رختخواب را در خود جای دهد.* همین موضوع می‌تواند منجر به ایجاد آسم و آلرژی در فرد شود. درحال‌حاضر، انواع آلرژی در حال تبدیل شدن به یکی از مهم‌ترین نگرانی‌های‌ سلامت خانواده‌ها هستند. به‌همین دلیل است که ماشین‌های لباسشویی 8 و 9 کیلوگرمی بکو برنامه شستشوی ویژه‌ای را برای این مساله درنظر گرفته است. این برنامه قادر است تا تمام بید‌های رختخوابی را که به‌طور کامل در رختخواب نفوذ کرده‌اند، از بین ببرد. استوانه لگن بزرگ‌‌تر مورد استفاده در ماشین‌های لباسشویی 8 و 9 کیلوگرمی بکو در کنار این برنامه ویژه شستشو باعث می‌شود تا بتوانید به‌سادگی یک سرویس خواب دونفره را بشویید!

   *منبع: گزارش بنیاد آلرژی بریتانیا


   image-29

   برنامه نظافت خود!

   ماشین‌های لباسشویی بکو به برنامه‌ ویژه‌ای مجهز شده‌اند که امکان نظافت ماشین لباسشویی را به‌طور خودکار فراهم می‌کند. این چرخه ویژه با رساندن دمای آب به 70 درجه سلسیوس، بهداشت محیط داخلی ماشین لباسشویی را ممکن می‌کند. طی این چرخه، استوانه و لگن ماشین لباسشویی به‌طور خودکار نظافت مورد نیاز را دریافت می‌کنند. در این برنامه، لگن خالی از لباس شسته می‌شود تا هیچ بعد از شستشوی لباس‌ها، هیچ بقایایی از بافت آن‌ها در داخل لگن باقی نماند.   image-30

   صرفه‌جویی در زمان


   image-32

   شستشوی روزانه سریع

   ما در بکو به‌خوبی می‌دانیم که زمان چقدر برای شما اهمیت دارد و تمام تلاش خود را به‌کار می‌گیریم تا پربازده‌ترین محصولات را برای شما فراهم کنیم. برنامه "شستشوی روزانه سریع" برای شستن سریع لباس‌های نخی و به‌خصوص لباس‌هایی مناسب است که مدت زمان خیلی کمی پوشیده شده‌اند و نیاز به شستشوی طولانی مدت ندارند، مانند حوله‌های حمام، لباس‌های ورزشی، لباس‌هایی که در طول روز می‌پوشیم و غیره. اگر تمام ظرفیت ماشین لباسشویی با این لباس‌ها پر شده باشد، شستشو در دمای 30 درجه سلسیوس و تنها در 39 دقیقه انجام خواهد شد. البته دمای آب مورد استفاده در این برنامه را می‌توانید از 0 تا 90 درجه تغییر دهید.

   image-33

   شستشوی خیلی سریع

   این برنامه برای لباس‌هایی مناسب است که خیلی کم کثیف شده‌اند و هیچ لکه‌ای هم ندارند. مثل جوراب، حوله، روکش تخت‌خواب و تیشرت‌هایی که فقط یک بار پوشیده‌اید. این برنامه می‌تواند شستشوی 2 کیلوگرم لباس را در دمای بین 0 تا 30 درجه سلسیوس در مدت زمان 14 دقیقه به انجام برساند.


   image-34

   برنامه تر و تازه‌ کردن لباس

   برنامه سریع 17 دقیقه‌ای "تتر و تازه کردن لباس" بکو برای لباس‌هایی به کار می‌رود که اصلا کثیف نیستند اما بوهای نا مطبوعی روی آن‌ها به‌وجود آمده است که دوست دارید پاک شوند. 


   image-35

   برنامه مینی 30

   این برنامه هم ویژه لباس‌هایی است که نیاز دارند تر و تازه شوند. لباس‌هایی که در طول روز سر کار یا در طول تفریح شبانه پوشیده‌اید، می‌توانند تنها در 30 دقیقه و در دمای 30 درجه سلسیوس شسته شوند تا در صرف زمان و انرژی صرفه‌جویی شود.   نیازهای روزانه


   image-37

   میکس 40

   یکی از دغدغه‌های خانم‌های خانه‌دار شستشوی لباس‌هایی با الیاف مصنوعی و نخی به‌طور همزمان و در یک نوبت شستشو است. برنامه میکس40 بکو می‌تواند این کار را برایتان انجام دهد.


   image-38

   برنامه مخصوص پیراهن‌های مردانه

   بکو یک برنامه ویژه را برای افزایش طول عمر پیراهن‌های مردانه در نظر گرفته است. این برنامه ویژه، حرکت‌های مکانیکی کمتری دارد و دمای آن نیز حداکثر تا 40 درجه سلسیوس می‌رسد تا اطمینان حاصل شود که‌ احتمال آسیب‌دیدگی لباس‌ها به حداقل رسیده است و لباس‌ها به مدت طولانی‌تری نو می‌مانند.


   image-39

   برنامه مخصوص لباس‌های ورزشی

   بکو به کسانی که عاشق ورزش هستند اهمیت ویژه‌ای می‌دهد و برنامه ویژه‌ای را هم برای شستشوی لباس آنان درنظر گرفته است. این برنامه لباس‌ها را در دمای 40 درجه سلسیوس می‌شوید که برای لباس‌هایی با الیاف مصنوعی و نخی به‌طور ملایم مناسب است.


   image-40

   برنامه Eco Clean 20 ºC

   برنامه اکوکلین 20 ºC، یک برنامه با رویکرد محافظت از محیط‌زیست است که در مقایسه با برنامه شستشوی 40 درجه‌ای لباس‌های نخی، 80% انرژی کمتری مصرف می‌کند. این برنامه فوق موثر قادر است تا حداکثر 3.5 کیلوگرم لباس را که چندان کثیف نیستند، با استفاده از مواد شوینده‌ای بشوید که در دمای 20 درجه سلسیوس هم به‌خوبی قابل استفاده است. به این ترتیب، می‌توانیم در مصرف زمان و هزینه صرفه‌جویی کنیم.   image-41

   سایر انتخاب‌ها


   image-43

   برنامه پیش شستشو

   همان‌طور که تا الان متوجه شده‌اید، بکو طیف وسیعی از برنامه‌ها را شامل می‌شود که می‌توانند هر نیازی را پوشش دهند. علاوه‌ بر برنامه‌های معرفی شده، در صورتی که لباس‌هایتان خیلی کثیف هستند، می‌توانید از گزینه "پیش شستشو" قبل از یکی از برنامه‌های انتخابی‌تان استفاده کنید. این برنامه باعث می‌شود تا پیش از شستشه شدن لباس‌ها، یک شستشوی اولیه صورت بگیرد تا مطمئن شوید که لباس‌ها به‌طور کامل تمیز شده اند و بهترین نتیجه را خواهید داشت.


   image-44

   اکسپرس

   گزینه اکسپرس به شما کمک می‌کند تا زمان شستشو را با توجه به برنامه و جنس پارچه تا حد 30 تا 50 درصد کاهش دهید. این گزینه می‌تواند در مورد‌ تمام برنامه‌های نخی و الیاف مصنوعی به کار گرفته شود. 


   image-45

   آب‌کشی مضاعف

   بعضی لباس‌ها نیازهای شستشوی متفاوتی دارند. برای لباس‌هایی که نیاز به توجه ویژه‌ای دارند، مانند لباس نوزادان یا افرادی با پوست حساس، نیاز به آب‌کشی مضاعف وجود دارد. این برنامه با آب‌کشی مضاعف لباس‌ها، میزان مواد شوینده موجود در لباس‌ها را تا جای ممکن کاهش می‌دهد تا از پوست حساس شما و نوزادتان مراقبت کند.


   image-46

   اتوکشی آسان

   چرخه چرخاندن لباس‌ها به چندین مرحله چرخشی و حرکت استوانه لگن تقسیم شده است که به لباس‌های شما اجازه می‌دهد تا به‌صورت آزادانه روی استوانه لگن حرکت کنند. به این ترتیب، میزان چروک روی لباس‌ها تا حد بسیار زیادی کاهش می‌یابد تا هم عمل اتوکشی آسان‌تر شود و هم زمان کمتری نیاز داشته باشد.   برنامه‌های ویژه بیشتر


   image-47

   صفحه نمایشگر LCD

   صفحه نمایشگر LCD قرار گرفته بر روی ماشین‌های لباسشویی بکو ‌اطلاعات مورد نیازتان برای برنامه شستشوی مورد نظر را در اختیارتان قرار می‌دهد. این اطلاعات شامل:

   • دمای انتخاب شده
   • سرعت چرخش انتخاب شده
   • گزینه‌های انتخاب شده
   • مرحله فعلی چرخه شستشو
   • وضعیت دکمه قفل کودک
   • زمان باقی مانده تا پایان شستشو

   تنظیمات اقتصادی به شما کمک می‌کند تا بدانید که برنامه انتخابی‌تان از نظر مصرف انرژی اقتصادی هست یا نه. راهنمای دکمه‌ها ساده هستند و می‌توانید به‌راحتی برنامه شستشوی مورد نظرتان را با دما و سرعت چرخش دلخواه‌تان شخصی‌سازی کنید. همچنین می‌توانید زمان روشن شدن خودکار ماشین لباسشویی و شروع برنامه شستشو را از 24 ساعت قبل و با دقت زمانی 30 دقیقه برنامه ریزی کنید.

    


    image-48

    تابع از بین بردن موی حیوانات

    بکو برای دوست‌داران حیوانات هم راه‌حلی اندیشیده است تا به‌سادگی موی حیوانات را از روی لباس‌ها پاک کند. با انتخاب این تابع، ماشین لباسشویی به‌طور خودکار مراحل پیش‌شستشو و آب‌کشی مضاعف را فعال می‌کند تا دیگر هیچ مویی (از جمله موی حیوانات) بر روی لباس‌ها باقی نماند.


    image-52

    در شیشه‌ای بزرگ‌تر از همیشه

    ماشین‌‌های لباسشویی بکو دارای در بزرگ‌تری به اندازه 34 سانتی‌متر هستند تا حتی رخت‌هایی با اندازه‌های بزرگ‌تر مثل سرویس خواب، ملافه‌ها، حوله‌های حمام و غیره را نیز داخل ماشین لباسشویی بیندازید.


    image-53

    محفظه مایعات شوینده

    در ماشین‌های لباسشویی بکو، محفظه‌های خاصی برای استفاده از مایع لباسشویی وجود دارد. این محفظه به‌طور کامل با انواع مایعات لباسشویی سازگار است.    ظرفیت


    حداکثر ظرفیت در حداقل فضا

    بکو تعدادی از مدل‌های ماشین ‌لباسشویی خود را به نحوی بهبود بخشیده است که بتوانند پاسخ‌گوی نیازهای خاص شما باشند و در عین حال، هم فضای کمتری را اشغال کنند و هم راهکارهایی را برای کاهش مصرف انرژی ارائه دهند. به همین دلیل است که بکو طیف وسیعی از ماشین‌های لباسشویی را با ظرفیت‌های بالا ارائه داده است که در همان فضای کوچک قبلی جای می‌گیرند. در گستره ماشین‌های لباسشویی بکو، یک ماشین لباسشویی با عمق 45 سانتی‌متر، ظرفیتی معادل 6 کیلوگرم لباس را فراهم می‌کند، ماشین لباسشویی با عمق 50 سانتی‌متر، ظرفیتی معادل 7 کیلوگرم و ماشینی با عمق 54 سانتی‌متر ظرفیتی معادل 8 کیلوگرم یک ماشین لباسشویی استاندارد با عمق 60 سانتی‌متر، ظرفیت شستشوی 9 کیلوگرم لباس را دارد.


    image-56

    ظرفیت شستشوی 9 کیلویی با ابعاد استاندارد

    همه ما دوست داریم ماشین لباسشویی بزرگ‌تری داشته باشیم تا شستشوی رختخواب و حوله‌های بزرگ را به راحتی انجام دهیم. اما خانه‌هایمان فضای کافی برای ماشین‌های لباسشویی بزرگ را ندارند. قطر دهانه استوانه لگن در این مدل 48 سانتی‌متر است که به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید 4 ست دوتایی رومیزی یا 12 حوله را در یک نوبت شستشو داخل ماشین بیندازید. به همین دلیل، این مدل بکو برای خانواده‌های با جمعیت یا خانواده‌هایی که عادت دارند حجم زیادی از لباس‌های جاگیر را بشویند، ایده‌آل است. به‌علاوه، این مدل دارای برنامه شستشوی روزانه سریع است که شستشوی 9 کیلوگرم لباس را تنها در 39 دقیقه ممکن می‌کند! پس اصلا نگران این نباشید که شستنی‌های جاگیر وقت و انرژی زیادی از شما بگیرند.


    image-57

    عملکرد و ایمنی


    کنترل بار نا متوازن به صورت الکترونیکی

    این سیستم وظیفه دارد تا اطمینان حاصل کند که لباس‌ها در اطراف استوانه لگن به‌طور متوازن توزیع شده‌اند تا لرزش و صدای ناشی از عدم توازن، حذف شده و حین چرخاندن لباس‌ها، ثبات کامل را برای ماشین به‌ وجود می‌آورد. در صورتی که به هر دلیلی توزیع متوازن وزن لباس‌ها به هم بخورد، ماشین لباسشویی به‌طور خودکار سرعت چرخش را برای دستیابی به بیشینه بازده تغییر می‌دهد.


    ری‌استارت خودکار

    شما هم تا به حال نگران قطع برق حین شستشوی لباس‌ها و آسیب دیدن ماشین لباسشویی در نتیجه این قطع برق بوده‌اید؟ ماشین‌های لباسشویی بکو مجهز به امکان ری‌استارت خودکار هستند که باعث می‌شود تا بعد از قطع برق، ماشین به‌طور خودکار در شرایط امن روشن شود و در صورت نوسان برق، کمترین آسیبی به ماشین لباسشویی شما وارد نشده. از سوی دیگر، نگران لباس‌های خیس مانده داخل ماشین لباسشویی هم نباشید.    image-61

    قفل کودک

    فرزند کوچک دارید؟ پس دکمه قفل کودک را فعال کنید تا خیال‌تان راحت باشد که هرچقدر هم فرزندتان در غیاب شما دکمه‌های ماشین لباسشویی را فشار دهد، هیچ تغییری در برنامه‌ شستشوی انتخابی‌تان ایجاد نشود.


    ایمنی در زمان لبریزی

    لبریز شدن آب در داخل محفظه ماشین لباسشویی، می‌تواند مشکلاتی را به‌وجود آورد. حسگر سطح آب می‌تواند کوچک‌ترین انحرافی را از سطح آب استاندارد تشخیص داده و به‌طور خودکار میزان اضافه آب را تخلیه کند.


    خشک‌کن ماشین لباسشویی


    فن‌آوری هوای مستقیم

    خشک‌کن ماشین‌های لباسشویی بکو با بهره‌مندی از فن‌آوری هوای مستقیم، عملکرد خشک‌کن بی‌نظیری را بدون مصرف آب اضافه فراهم می‌کند. شاید فکر کنید که خشک شدن لباس‌ها چه ربطی به مصرف آب دارد! پس باید بگوییم که سیستم‌های خشک‌کن مرسوم، برای تقطیر بخار داخل ماشین لباسشویی از آب استفاده می‌کنند. همین کار باعث اتلاف گرما، انرژی و البته میزان زیادی آب در هر نوبت شستشو می‌شود.

    فن‌آوری هوای مستقیم بکو هوا را به‌طور مستقیم از پنل جلویی در بالای سیستم تقطیر به درون محفظه می‌فرستد و از مصرف انرژی بیش از حد جلوگیری می‌کند. به این ترتیب هوا به‌صورت خودکار در حین مکیده شدن، گرم می‌شود و هیچ نیاز دیگری به‌ مصرف آب هنگام تقطیر نیست.


    بشور و بپوش

    فاصله بین زمان شستن لباس‌ها تا زمانی که به اندازه کافی خشک شده و آماده پوشیدن دوباره باشند، تنها 1 ساعت است. خیلی وقت‌ها پیش می‌آید که باید ناگهانی و در مدت زمان کم به‌ جایی برویم و لباس‌های مورد علاقه و مناسب‌مان باید تمیز و مرتب شوند. فن‌آوری AquaDry مورد استفاده در بکو باعث می‌شود که لباس‌های داخل سبد در کمتر از یک ساعت آماده پوشیدن باشند. این فن‌آوری امکان ایجاد برنامه ترکیبی را ایجاد می‌کند که در آن یک برنامه 14 دقیقه‌ای شستشو و یک برنامه 40 دقیقه‌ای خشک‌کردن لباس‌ها وجود دارد تا در زمان، انرژی و آب صرفه‌جویی کنید.

    آویزان کردن رخت‌ها برای خشک‌کردن زیر نور آفتاب و در معرض باد، در کنار مزیت‌هایی که دارد، باعث می‌شود که هم رنگ لباس‌ها بپرد و هم لباس‌ها سفت شوند. اما فن‌آوری آکوادرای کمک می‌کند تا رنگ و نرمی لباس‌ها به مدت بیشتری حفظ شود. 


    image-68

    AquaDry با BabyProtect+™


    image-70

    محافظت هرچه بیشتر از پوست‌های حساس به کمک آکوادرای

    حتی لباس‌هایی که به‌خوبی شسته و تمیز شده‌اند هم ممکن است هنوز آلرژن‌هایی درون خود داشته باشند. چرخه‌های استاندارد و مرسوم شستشو و خشک‌کردن در ماشین‌های لباسشویی معمولا قادر نیستند تا تمام آلرژن‌های موجود بر روی لباس‌ها را که در اثر فعالیت‌های روزانه ایجاد شده‌اند، حذف کنند. فن‌آوری آکوادرای در کنار فن‌آوری محافظت از نوزاد، لباس‌هایی عاری از هر نوع آلرژی را برایتان باقی می‌گذارد تا خیال‌تان از نابودی تمام آلرژن‌های ناشی از حیوانات خانگی، باکتری، قارچ و غیره راحت باشد.

    بکو با هدف محافظت از پوست حساس شما و فرزندان‌تان، و به کمک حرکات استوانه لگن و کنترل دقیق دمای آب، به بهداشتی‌ترین نتایج شستشو رسیده است. دمای آب در تمام مراحل شستشو و خشک‌کردن، به‌دقت بررسی می‌شود. در پایان هم چرخه آب‌کشی مضاعف و فیلترهای خشک‌کن ضد آلرژی، لباس‌های عاری از آلرژی را برایتان به جا می‌گذارد. به‌طوری‌که آکوادرای و محافظت از نوزاد در کنار هم، به گزارش Allergy UK نتیجه 99.9 درصدی را در شستشوی بهداشتی و ضدآلرژی بر جای گذاشته‌اند.