بستنکوکی و حریم خصوصی

این سایت از کوکی استفاده می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره استفاده از کوکی ها، اینجا را کلیک کنید. برای حذف این پیام و رضایت نسبت به استفاده از کوکی ها در این وب سایت كليك كنيد "X"

بازبینی
WMY101444 LB1
(Toplam Yorum: 0)
به اشتراک گذاری:

WMY101444 LB1

Marka
  • $urn$
  • $urn$
  • $urn$
8690842020100
قفل کودک

قفل کودک

قفل کودک جهت جلوگیری از دست زدن کودکان به دکمه های دستگاه استفاده می شود

سیستم کنترل آب اتوماتیک

سیستم کنترل آب اتوماتیک

با این سیستم، مقدار آب بطور اتوماتیک برای رسیدن به عملکرد بهینه شستشو تنظیم می شود

ProSmart™ Inverter Motor

ProSmart™ Inverter Motor

beko

GentleCare 20°™ Program

هم پیمان .... افرادی که عاشق لباسهاشون هستند

برنامه GentleCare 20° لباسهای کتان و نخی شما را که دوست دارید را به آرامی و نرم تر می شوید و به حفاظت از تار و بود و رنگ آنها کمک کرده و طول مدت استفاده از آنها را افزایش می دهد. همچنین از نیمی از انرژی آب 40 درجه سانتیگراد را برای شستشو استفاده می کند. جایزه دوبرابر* تست شده توسط آزمایشگاه های شخص ثالث.

beko

Daily Express

خرید مواد غذایی، تمیز کردن یخچال، رفع خرابی شیر آب، شستشوی تمام لباسهای در کمتر از نیم ساعت، انجام شد. حقیقت داره برنامه شستشوی روزانه بکو می تواند با ظرفیت کامل فقط در 28 دقیقه در دمای آب 30 درجه سانتیگراد لباسها را بشوید. با یک برنامه سریع، می توانید بدون هیچ مشکلی به لیست کارهای طولانی خود نگاهی بیاندازید همه انجام شده اند.

beko

WoolMark®

جالبه. شما به یاد دنمی آورید که شلوار پشمی 7 ساله خواهرزاده خود را در ماشین لباسشویی شسته باشید. اوه، این ژاکت شماست، نیاز به توجه زیاد دارد. ما می دانیم که چه حسی دارید. خوشبختانه ماشین های لباسشویی بکو گواهی WoolMark® Safe Care Handwash را برای برنامه شستشوی لباسهای پشمی را دارد، بنابراین می توانید از تمام لباسهای پشمی خود رمراقبت نمایید. فن آوری ProSmart™ Inverter، مماشین های لباسشویی بکوهمچنین گواهینامه مراقبت از لباسهای پشمی WoolMark® Apparel را دارا می باشد و حتی لباسهای پشمی شما را نرم تر از دست خواهد شست. بگذارید که ژاکت بیچاره شما آخرین چیزی باشد که شما آن را دور می اندازید.

beko

Xpress Super Short (‘14)

برای پوشیدن لباس جدیدتان صبر ندارید؟ مطمئنا نمیخواهید آن را بعد از خرید بپوشید زیرا افراد دیگری آن را قبلا حتما امتحان کرده و پوشیده اند شما به یک عملکرد سریع در ماشین لباسشویی نیاز دارید که قبل از پوشیدن ان را کاملا تمیز نماید.برنامه شستشوی فوق سریع در 14 دقیقه ای در ماشینهای لباسشویی بکو وجود دارد و بنابراین لازم نیست دیگر صبر نمایید. اید. لباس شما شسته و آماده خواهد شد زمانی که شما قصد دارید آن را بپوشید.* برای 2 کیلوگرم لباس هایی که کمی کثیف هستند

beko

AutoProgram

لباسهای را بر اساس جنس آنها تقسیم بندی کرده اید؟ این کار سختیه؟ اگر یک ماشین لباسشویی این کار را انجام دهد چه؟ برنامه شستشوی اتوماتیک در لباسشویی های بکو و سنسورهای هوشمند به صورت اتوماتیم انواع لباسها را تشخیص داده و تعداد آنها را نیز مشخص می نماید و برنامه مناسب برای آنها را خود انتخاب می نماید. شستشوی لباسها می تواند به همین سادگی باشد.

beko

AquaWave®

ریختن پیراهن مورد علاقه خود در ماشین لباسشویی همیشه یک انتخاب سخت است. با تکنولوژی AquaWave® بکو نیازی به نگرانی نیست. با استفاده از یک مجموعه ای از پدالها وطرح درام ویژه ، حرکت موجی شکل به آرامی لباسها را حرکت داده و عملکرد شستشو و خشک کردن بهتر انجام می شود همچنین در انرژی صرفه جویی خواهد شد شما پیراهن مورد علاقه خود را خواهید داشت و شبها بیشتری خواهید پوشید.

beko

OptiSense®

هم پیمان.... من انتخاب می کنم لباسهایم چگونه خشک شوند.

فن آوری OptiSense® در خشک کن بکو چرخه خشک کردن را بهینه می کند، بنابراین لازم نیست حدس بزنید که لباس هایتان چقدر طول می کشد تا خشک شوند. 3 سنسور هوشمند به شما اجازه می دهد انتخاب کنید که چقدر می خواهید لباس های خود را خشک بپوشانید و خشک کن را زمان دلخواهتان متوقف کنید، مرطوب یا خشک، آرزوی ما دلخواه شما است.

beko

Volumaxx™

همه ما یک طراحی تمیز و راحت حمام را دوست داریم - بدون اختلاف و احساس فضای. Volumaxx ™ بدین معنی است که شما در فضای بیشتری از حمام خود استفاده می کنید، به لطف یک دستگاه باریک تر با یک درام گسترش یافته. این 10٪ کوچکتر است اما بر ظرفیت دستگاه سازگار نیست. این دستگاه ها با ظرفیت های 8 کیلوگرمی و بیش از حد در دسترس است، بنابراین هنوز هم برای همه جوراب و پیراهن وجود دارد. این انرژی به طور کلی کمتری مصرف می کند - 10٪ بیشتر یا کمتر (آه، شما می دانید منظور ما چیست). در هر صورت آن را یک جهان اول است.

ویژگی های عمومی
تعداد برنامه ها Bilgi 16 Bilgi
شستشوی لباسهای پشمی Bilgi بله Bilgi
قفل کودک Bilgi بلی Bilgi
ورودی اب Bilgi تک (سرد) Bilgi
نمایشگر زمان باقی مانده Bilgi بلی Bilgi
رنگ کالا Bilgi سفید Bilgi
Aquaround Bilgi Single Jet Bilgi
سیستم توپی Bilgi بلی Bilgi
شکل دیگ Bilgi موج اب Bilgi
نوع کنار دیوار Bilgi شکل S Bilgi
نوع نمایشگر Bilgi Big LCD Bilgi
تاخیر زمان Bilgi 0الی 24 ساعت Bilgi
کنترل بار نامتعادل Bilgi بلی Bilgi
ایمنی جریان بیش از حد Bilgi بلی Bilgi
سیستم تنظیم اب اتوماتیک Bilgi بلی Bilgi
فناوری هیتر مقاوم Bilgi بله Bilgi
شلنگ تخلیه اب اظطراری Bilgi بلی Bilgi
مصرف انرژی سالانه Bilgi 209 kWh Bilgi
ظرفیت Bilgi 10 Bilgi
مصرف اب سالانه Bilgi 11440 L Bilgi
میزان صدا - شستشو/چرخش Bilgi 54/74 Bilgi
برنامه 1 Bilgi کتان اقتصادی Bilgi
برنامه 2 Bilgi لباس های کتان Bilgi
برنامه 3 Bilgi ترکیبی Bilgi
برنامه 4 Bilgi پشمی Bilgi
برنامه 5 Bilgi شستشوی دستی Bilgi
برنامه 6 Bilgi محافظ کودک+ Bilgi
برنامه 7 Bilgi لحاف Bilgi
برنامه 8 Bilgi چرخش + تخلیه Bilgi
برنامه 9 Bilgi ابکشی Bilgi
برنامه 10 Bilgi تازه کردن Bilgi
برنامه 11 Bilgi آب 40 درجه 40 دقیقه Bilgi
برنامه 12 Bilgi شستشوی ظریف 20 Bilgi
برنامه 13 Bilgi بهداشتی 20 درجه Bilgi
برنامه 14 Bilgi سریع و بسیار کوتاه Bilgi
برنامه 15 Bilgi سریع روزانه Bilgi
برنامه 16 Bilgi برنامه اتوماتیک Bilgi
ماکزیمم دور موتور Bilgi 1400 Bilgi
عمق - غیر بستهای (cm) Bilgi 60.0 cm Bilgi
عرض - غیر فشرده (cm) Bilgi 60.0 cm Bilgi
ارتفاع - غیر فشرده (cm) Bilgi 84.0 cm Bilgi
وزن - غیر بستهای (kg) Bilgi 77.0 kg Bilgi
مستندات محصول