به اشتراک گذاری:
داستان بکو

 

به دنیای بکو خوش آمدید برندی که به دنیا احترام می گذارد و در سطح دنیا مورد احترام است. از زمان تاسیس در سال 1955 ، یک اصل پیشرو وجود دارد که ما را هدایت نموده است:

شریک مصرف کنندگان بکو، در نیازهای روزانه زندگی شان هستیم.

در نتیجه، ما به بهبود روابط با مصرف کنندگان محصولات بکو در بیش از 130 کشور جهان ادامه می دهیم. هدف ما برای نوآوری - جهت مشتریان و محیط زیست - راه طولانی را در پیش روی ما نهاده است.


image-3
image-6

440میلیون

مشتری
راضی


image-7

30K

کارمند
متعهد


image-8

بیش از 130

کشور
سرویس به


image-9

18

جهانی
کارخانه


image-10

60بیش از

سال
قدمتبکو یک برند لوازم خانگی بین المللی از گروه آرچلیک می باشد. این گروه متعلق به هولدینگ KOC - به عنوان یکی از بزرگترین شرکت ها در اروپا می باشد - که در لیست رده بندی Fortune Global 500 قرار دارد.

به لطف بازده ما در تولید، به علاوه محصولات سازگار با محیط زیست و کسب جوایز در رابطه با داشتن محصولات سازگار با محیط زیست، ما موفق به رشد در یک مقیاس جهانی شده ایم. ما کاملا به محیط زیست احترام می گذاریم و اهمیت حیاتی آن را برای جامعه درک می کنیم.


فلسفه برند


نسل جدید انسان ها به معنی نسل جدید نیازها است.
ما اعتقاد داریم که به عنوان یک شریک نیازهای مشتریانمان را درک کرده و به آنها در زندگی روزانه کمک می کنیم و راهکارهای هوشمندانه ای را برای مشتریان، فراهم می کنیم.


ما هم پیمان همیشگی هستیم.


ما نیازهای روزانه افراد را درک می کنیم و برای آنها راهکارهای هوشمند، سریع و منعطف را فراهم می کنیم بنابراین آنها به آسانی می توانند از زندگی غیر قابل پیش بینی، شلوغ، واقعی خود لذت ببرید.شریک حقیقی تنها یک حامی تجاری نیست.
شریک حقیقی همیشه در کنار توست.ما با تولید بهترین محصولات برای رفع نیازهای واقعی و روزانه مصرف کنندگان، حقیقتا در کنار مصرف کنندگان مان هستیم. این درک عمیق از نیازهای حقیقی مصرف کنندگان است که باعث شده ما هم پیمان همیشگی آنها باشیم.