به اشتراک گذاری:
خشک‌کن‌های بکو
image-0

خشک‌کن‌های بکو همراهی عالی برای ماشین‌های لباسشویی شما هستند.

خشک‌کن‌های بکو همراهی عالی برای ماشین‌های لباسشویی شما هستند. عملکرد این خشک‌کن‌ها بسیار ساده و آسان است و از طرف دیگر، تمام ویژگی‌های مورد نیاز را برای صرفه‌جویی در مصرف انرژی و زمان با خود دارند. این خشک‌کن‌ها تولید شده‌اند تا مکمل ماشین‌های لباسشویی بکو باشند و در مدل‌های مختلفی عرضه شده‌اند.‌ همچنین ‌‌این محصولات با توجه به این‌که در آشپزخانه یا اتاق شستشو قرار گیرند، دارای مدل‌ها و اندازه‌های مختلفی هستند. 


رنگ‌بندی متنوع برای هماهنگی بیشتر با رنگ‌های خانه شما!

ما در طراحی خشک‌کن‌های بکو عملکرد و زیبایی را ترکیب کرده‌‌ایم تا با رنگ‌ها و طرح‌های متنوع، با طراحی و رنگ‌بندی خانه‌های زیبای شما تناسب بیشتری داشته باشند. عوض کردن قوانین بازی!


image-4

بازده انرژی 60 درصدی

در گذشته، خشک‌کن‌ها پر مصرف‌ترین لوازم خانگی محسوب می‌شدند اما حالا بکو این روند را تغییر داده است و نسلی جدید از خشک‌کن‌ها را به دنیا معرفی کرده است. این محصولات که دارای بازده مصرف انرژی 10 درصدی A و مصرف انرژی 60 درصدی A هستند، انقلابی بزرگ در زمینه خشک‌کن‌ها به شمار می‌آیند. با انتخاب این مدل‌ها، می‌توانید تا 65 درصد میزان انرژی مصرفی خود را در مقایسه با خشک‌کن‌های عادی کاهش دهید.


بازده میعان بالاتر برای دسترسی به بازده انرژی بالاتر


image-6

بازده میعان بالا

طراحی یکپارچه ویژه این خشک‌کن‌ها باعث شده‌اند تا نشتی آب در درون محفظه میعان به کمترین میزان ممکن برسد. همچنین با استفاده از این فن‌آوری ویژه، میزان تولید رطوبت در محیط به حداقل می‌رسد.


راهکارهای هوشمندانه برای بیشترین میزان صرفه‌جویی


image-8

فن‌آوری Dry&Heat (پمپ گرما)

خشک‌کن‌های بکو ترکیبی از فن‌آوری میعان و تهویه هوا را به کار می‌برند. قسمت تبخیر این ماشین‌ها، کار میعان را انجام داده و سپس هوای تبخیر شده را خشک می‌کند. این میعان‌کننده وظیفه گرم کردن هوایی را برعهده دارد که لباس‌ها را خشک می‌کند. این چرخه بسته راهی بسیار موثر در خشک کردن لباس‌ها با استفاده از تبخیر آب درون آن‌ها است. با استفاده از این سیستم تولید گرما با بازده انرژی بالا، دمای هوای درون مخزن اصلی ماشین لباسشویی به طرز چشمگیری کمتر از خشک‌کن‌های مرسوم است و به همین دلیل، کمترین میزان انرژی ممکن را مصرف می‌کند. 

 


حسگرهای ترکیبی قدرتمند


image-10

فلکسی‌سنس/ حسگر خشک‌کن خودکار

خشک‌کن‌های هوشمند بکو با به‌کارگیری حسگرهای رطوبت و دما، طرز استفاده را بسیار راحت کرده‌اند. حسگرهای فلکسی‌سنس (FlexySense) کمک می‌کنند تا شما مجبور نباشید زمان پایان یافتن کار خشک‌کن را حدس بزنید. چون این حسگر، زمان دقیق پایان یافتن چرخه را اندازه گرفته و اعلام می‌کند.‌ همچنین این حسگر به شما اجازه می‌دهد تا سطح خشکی دلخواه را برای لباس‌ها انتخاب کنید. به محض این‌که لباس‌ها به سطح خشکی دلخواه شما رسیدند، خشک‌کن به‌صورت خودکار تشخیص داده و خاموش می‌شود. حسگر رطوبت هم وظیفه دارد تا اطمینان یابد که لباس‌ها به‌طور یکنواخت خشک می‌شوند. حسگر فلکسی‌سنس در مقایسه با حسگرهای دیگر، کیفیت بالایی دارد. برای مثال، در برنامه "اتوکشی" صرف‌نظر از حجم لباس‌های داخل ماشین لباسشویی و میزان سختی آب، در هر چرخه میزان خشکی یکسانی را ارائه می‌دهد. 

 


برای صرفه جویی در زمان
راه حل های هوشمند برای مراقبت از رخت های شما


image-13

برنامه روزانه

بکو می‌داند که زمان چقدر برای شما ارزشمند است و تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا شستشویی موثرتر و ملایم‌تر را برای لباس‌های شما فراهم کنیم. به همین دلیل، یک برنامه مجزا برای شستشوی لباس‌های روزانه شما در نظر گرفته‌ایم. در این برنامه می‌توانید 4 کیلوگرم لباس را به مدت 1 ساعت بشویید.


image-14

برنامه شستشوی سریع (35 دقیقه)

در این برنامه می‌توانید 8 پیراهن را، با وزن معادل 2 کیلوگرم، تنها در 35 دقیقه خشک کنید. همچنین زمانی که به شدت عجله دارید، می‌توانید از برنامه فوق سریع Super Short استفاده کنید. این برنامه که تنها 14 دقیقه طول می‌کشد، روی برخی از مدل‌های ماشین لباسشویی بکو وجود دارد و باعث می‌شود که زمان شستشو و خشک شدن لباس‌ها حدود 49 دقیقه طول بکشد.


image-15

برنامه ترکیبی

با استفاده از این برنامه می‌توانید لباس‌های نخی و الیاف مصنوعی را همزان بشویید و مجبور نباشید تا لباس‌ها را بر مبنای جنس‌شان از هم تفکیک کنید. همچنین این برنامه به شما این امکان را می‌دهد که لباس‌ها بلافاصله پس از شستشو با برنامه ترکیبی موجود در ماشین‌های خشک کنید.


image-16

به لباس‌ها تازگی ببخشید

برنامه تازه‌سازی موجود در خشک‌کن‌های بکو به شما اجازه می‌دهد تا بوی نامطبوع ایجاد شده روی لباس‌ها را به‌سادگی از بین ببرید. بنابراین، بدون این‌که لباس‌هایتان را بشویید، می‌توانید به آن‌ها تروتازگی بدهید.محافظت بیشتر از لباس‌های حساس‌تر


image-18

برنامه محافظت از نوزاد

این برنامه بکو کمک می‌کند تا بتوانید لباس نوزاد دلبندتان را طی یک برنامه مناسب خشک کنید. دمای این برنامه به‌دقت توسط شرایط درونی خشک‌کن و به کمک حسگرهای دما و رطوبت، بررسی و اندازه‌گیری می‌شود.


image-19

مراقبت ویژه از لباس‌های ظریف

خشک‌کن‌های بکو خشک‌کن‌های بکو که مجهز به سیستم کنترل حسگر هستند، برای محافظت از لباس‌های حساس و ظریف، برنامه ویژه‌ای دارند تا اطمینان حاصل شود که این لباس‌ها به‌طور یکنواخت در دمای بسیار پایین خشک می‌شوند.


image-20

برنامه مراقبت از لباس‌های پشمی

لباس‌های پشمی می‌توانند به‌راحتی در برنامه‌های شستشوی عادی آسیب ببینند. به همین دلیل، بکو برنامه ویژه‌ای را برای محافظت هرچه بیشتر از لباس‌های پشمی شما در نظر گرفته است.


image-21

برنامه "خشک کردن در سبد"

بکو این برنامه ویژه بکو ایجاد کرده است تا نگرانی شما را بابت آسیب دیدن لباس‌های ارزشمند و گران‌قیمت‌تان از بین ببرد. این برنامه برای لباس‌هایی طراحی شده است که خشک کردن آن‌ها در خشک‌کن‌های معمولی ممکن است باعث آسیب دیدن بافت آن‌ها شود. از آن‌جا که این برنامه از حرکت‌های چرخشی برای خشک کردن لباس‌ها استفاده نمی‌کند، برای خشک کردن انواع کفش ورزشی، لباس‌های پشمی و عروسک‌های پارچه‌ای مناسب است.image-22

برای نیازهای روزانه


image-24

برنامه ویژه لباس‌های ورزشی

بکو همیشه پشتیبان کسانی است که مراقب خودشان هستند. این برنامه هم لباس‌ها را در سطح رطوبت بهینه برای لباس‌های ورزشی خشک می‌کند تا این لباس‌ها در بهترین شرایط ممکن باقی بمانند.


image-25

برنامه ویژه مراقبت از لباس‌های جین

شستن لباس‌هایی که دارای جنس ضخیم و دوخت‌های ضخیم‌تر هستند، سخت‌تر از سایر لباس‌ها است. بکو برای شستن این لباس‌ها برنامه ویژه‌ای تدارک دیده است. در این برنامه، بافت جین‌ها و حتی درزهای این لباس‌ها به خوبی شسته می‌شوند تا مطمئن باشید که همه قسمت‌های لباس جین شما کاملا تمیز و لکه‌برداری شده است.


image-25

برنامه ویژه مراقبت از پیراهن‌ها

خیلی وقت‌ها پیش می‌آید که پیراهن‌ها حین چرخه خشک کردن آسیب دیده یا چروک می‌شوند یا درخشندگی خود را از دست می‌دهند. در خشک‌کن‌های بکو برنامه ویژه‌ای را برای خشک کردن پیراهن‌ها ایجاد کرده‌ایم. در این برنامه ملایم، پیراهن‌ها در دمای پایین خشک می‌شوند تا هم کمتر چروک شوند و هم درخشش رنگ آن‌ها حفظ شود. با این برنامه می‌توانید مطمئن باشید که پیراهن‌های زیبای شما مدت زمان بیشتری در کنار شما خواهند ماند.مدیریت زمان در کنار سادگی استفاده


نمایشگرهای LCD

نمایشگرهای LCD موجود بر روی خشک‌کن‌های بکو همه اطلاعات مورد نیاز را در اختیارتان قرار می‌دهند:

  • میزان آب موجود در مخزن
  • زمان باقی‌مانده تا پایان چرخه شستشو
  • زمان‌بندی برنامه شستشو
  • شستشو با استفاده از چرخه میعان
  • باز شدن در
  • وضعیت قفل کودک
  • برنامه فعلی مورد استفاده
  • تنظیمات درجه خشک‌کن
دکمه‌های موجود بر روی این نمایشگر، به‌سادگی شما را راهنمایی می‌کنند تا بتوانید علاوه‌بر به دست آوردن اطلاعات مورد نیازتان، برنامه‌های مورد نظرتان را هم انتخاب کنید.

 


دهانه مخزن بزرگ

قطر در این خشک‌کن‌ها 40 سانتیمتر است که ریختن لباس به خشک‌کن و درآوردن لباس‌ها را آسان‌تر می‌کند حتی برای لباس‌های حجیم مثل حوله‌های حمام و ملافه‌ها هم دچار زحمت نخواهید شد.image-29

نشانگر برنامه خاتمه زمان شستشو

خشک‌کن‌های بکو پایان چرخه شستشو را با یک زنگ اطلاع می‌دهند.‌ این صدا به شما می‌گوید که می‌توانید لباس‌ها را از خشک‌کن خارج کنید. به علاوه، اگر صدای فعلی این زنگ را دوست ندارید، می‌توانید به‌سادگی آن را تغییر دهید.


روشنایی داخل مخزن شستشو

چراغ تعبیه شده در مخزن شستشوی خشک‌کن‌های بکو به شما اجازه می‌دهد تا در هنگام ریختن لباس‌ها به داخل مخزن و یا خارج کردن آن‌ها، مخزن را به وضوح ببینید.


image-31

صرفه‌جویی در فضا


image-33

ظرفیت خشک کردن معادل 9 کیلوگرم در ابعاد استاندارد

خشک‌کن‌های 9 کیلوگرمی بکو برای خانواده‌های بزرگ ایده‌آل هستند. چون دیگر نیازی ندارید که تصمیم بگیرید کدام یک از لباس‌ها را زودتر بشویید! به‌علاوه، به لطف داشتن ابعاد استاندارد قبلی، می‌توانید یک خشک‌کن با ظرفیت بزرگ‌تر داشته باشید که در همان فضای قبلی جا می‌گیرد. با استفاده از برنامه شستشوی روزانه این خشک‌کن‌ها، می‌توانید لباس‌ها را در کمتر از 2 ساعت شسته و خشک کنید. به همین دلیل است که افراد شاغل با سبک زندگی پرمشغله از طرفداران پروپاقرص این خشک‌کن‌ها هستند.


کیت پشته سازی بین المللی

کیت پشته سازی رخت های بکو راه حل صرفه جویی در فضای هوشمند است در فضای 60 سانتیمتری اندازه پا ، شما می توانید با عمق 60 سانتیمتر در ماشین لباسشوئی بکو و 60 شانتیمتر عمق خشک کننده پشته درست کنید با تشکر از طراحی قابل انعطاف، شما می توانید از آن برای پشته درست کردن به عمق 60 سانتیمترخشک کننده در بالای 45 سانتیمتر ماشین لباسشوئی استفاده کنید

یک زوج ایده‌آل

راهکارهای هوشمند بکو باعث می‌شوند که همه چیز درباره شستن لباس‌ها در بهترین حالت خود قرار بگیرد. پنل‌های LCD برای کنترل عملکرد در کنار طراحی ظریف این خشک‌کن‌ها باعث شده است تا ماشین‌های لباسشویی و خشک‌کن‌های بکو در کنار هم بهترین زوج شستشو را تشکیل می‌دهند.استفاده آسان و ایمنی


فیلترهایی با دسترسی آسان

فیلترهای موجود در خشک‌کن‌‌های بکو به راحتی قابل دسترسی هستند که این راحتی دسترسی، کار را برای تمیز کردن این فیلترها راحت‌تر می‌کند. فیلترهای تمیز و سالم، نتایج شستشویی عالی برای شما ایجاد خواهند کرد.


دسترسی آسان به واحد میعان کننده

دسترسی آسان به واحد میعان باعث می‌شود که بتوانید با کمترین دردسر، این قسمت را تمیز کنید تا خیالتان راحت باشد که بهترین نتایج خشک‌کن و شستشو را خواهید داشت.image-39

عملکرد جداسازی خودکار

طراحی خشک‌کن‌های بکو به نحوی است تا لباس‌ها حین خشک شدن به یکدیگر نچسبند. چرخش ملایم مخزن باعث ایجاد حرکات ملایم بین لباس‌ها شده و به این ترتیب، لباس‌ها به هم گره نمی‌خورند و به سادگی از هم جدا می‌شوند. 


عمل دروم رزرو

همه خشک کننده های فعال بکو با عمل رزرو دروم، که خشک کردن هموژن فراهم و از چسبندگی رخت ها جلوگیری می کند مجهز هستند

دروم و حرکات موجی بزرگتر

آخرین نمونه های خشک کننده بکو دروم های بزرگتری در مقایسه با مدل های قبلی ، که برای استفاده از بارهای بزرگتری تا 9 کیلوگرم رخت طراحی شده اند و هنوز عمق استاندارد را دارند- مانند پشته سازی در بالا که مناسب ماشین های لباسشوئی بکو است طرح حرکات موجی دروم درهم و برهم شدن رخت ها را با کمک به کاهش چسبندگی کاهش می دهد


image-42

ایمنی


image-44

قفل کودک

با فعال کردن قفل کودک، خیالتان از ایمنی فرزندتان راحت است. دیگر انگشتان کوچک کودک شما نمی‌تواند برنامه‌ها را تغییر داده یا کلیدها را فعال یا غیرفعال کنند. 


لوازم جانبی


image-46

سبد خشک‌کن

سبد خشک‌کن برای خشک کردن لباس‌هایی است که ظریف هستند و نمی‌توانند به روش عادی خشک شوند. لباس‌های پشمی، کفش‌های ورزشی و اسباب‌بازی‌های نرم ممکن است در اثر حرکات چرخشی مخزن آسیب ببینند. در خشک‌کن‌های بکو، می‌توانید این لباس‌ها را در داخل سبد خشک‌کن قرار دهید تا با حرکات ملایم و بدون کوچک‌ترین آسیب خشک شوند.


راهکارهای نوآورانه بکو برای خشک کردن لباس‌ها در کنار راهکارهای صرفه‌جویی در مصرف آب، انرژی و زمان (گرمایش-پمپ)، بهترین بازده ممکن را فراهم کرده‌اند.


image-48