به اشتراک گذاری:
ابزار پخت‌وپز
image-0

ابزار پخت‌وپز قلب آشپزخانه هستند. اجاق‌های جدید بکو طراحی شده‌اند تا‌ قلب خانه شما را به تپش درآورده و هر آنچه را که برای تبدیل یک وعده غذایی به یک خوراک باشکوه نیاز دارید، برایتان فراهم کند.


بخشی از آینده سبز باشید!


image-3

صرفه جویی در انرژی به میزان 40 درصد

انسان هیچ وقت تا دوران جدید به اهمیت صرفه‌جویی در مصرف انرژی و منابع طبیعی پی نبرده است. بکو با توجه به اهمیت حفظ محیط زیست، محصولاتی با سطح انرژی  A+++ و A++ تولید می‌کند. فن‌های گرم‌کن موجود در فرهای بکو دارای عملکرد چندگانه هستند و با مصرف انرژی 40 درصد کمتر، استاندارد کلاس A را از آن خود کرده‌اند.


زمان بیشتر برای لذت بردن از آشپزی با چرخه نظافت خود در اجاق‌های بکو


image-5

چرخه نظافت خود با عملکرد تجزیه در اثر حرارت

پاک کردن لکه‌های چربی که در طول زمان انباشته شده است، همیشه بخش عذاب‌آور آشپزی بوده است. اجاق‌های بکو با بهره‌مندی از عملکرد تجزیه مواد در اثر حرارت شما را از زحمت تمیز کردن اجاق گاز نجات می‌دهد.

چرخه نظافت خود 120 دقیقه‌ای این اجاق‌ها می‌تواند سرسخت‌ترین لکه‌های چربی را نیز در دمای 500 درجه سلسیوس سوزانده و به خاکستر تبدیل کند.

این خاکستر را می‌توان به‌سادگی با یک پارچه و بدون نیاز به مواد شوینده پاک کرد. اگر اجاق گازتان چندان کثیف نیست، می‌توانید از چرخه کوتاه‌تر 90 دقیقه‌ای استفاده کنید که مصرف انرژی را تا 25 درصد کاهش می‌دهد


تمیز کردن اجاق گاز تنها با یک حرکت


image-8

در داخلی تمام شیشه‌ای Practiclean

تمام ابزار پخت ‌و پز ایستاده بکو با در داخلی تمام شیشه‌ای پرکتی‌کلین تجهیز شده است. قسمت داخلی این در بدون پیچ‌ و مهره و به‌صورت یک‌پارچه ساخته شده است که تمیز کردن آن را ساده‌تر می‌کند.


نظافت آسان با استفاده از بخار آب


image-10

SimplySteam Cleaning™

این فن‌آوری یکی از ساده‌ترین روش‌های نظافت داخل اجاق فر را فراهم می‌کند. تنها چیزی که به آن احتیاج دارید این است که تمام وسایل را از داخل فر بیرون آورده و کمی آب در داخل سینی فر بریزید و این سینی را در پایین ترین سطح اجاق‌تان قرار بدهید. حالا با تنظیم کردن فر روی "نظافت با استفاده از بخار"، می‌توانید اجاق‌تان را تمیز کرده و پس از پایان چرخه نظافت، فضای داخلی اجاق را با یک پارچه نرم پاک کنید.

 

راه‌حل‌های هوشمند برای ابزار پخت ‌و پز الکتریکی و گازسوز


image-13

پخت ‌و پز چندبعدی

بدون این‌که مهمان‌هایتان را منتظر بگذارید، غذاهایی خوشمزه و هیجان‌انگیز درست کنید. سیستم پیشرفته پخت ‌و پز بکو به شما اجازه می‌دهد تا سه نوع غذای مختلف را به‌طور همزمان بپزید بدون آن‌که بوی این غذاها با هم ترکیب شود. هر سینی منبع هوای گرم خودش را دارد که این هوای گرم به سمت دیوار پشتی جذب می‌شود یعنی همان‌جایی که ذرات بو ایزوله می‌شوند. این سیستم کمک می‌کند تا پخت غذا به‌صورت همگن و در بالاترین بازده ممکن و با صرفه‌جویی در مصرف زمان و انرژی صورت گیرد. 


image-14

پخت ‌و پز مرسوم

هر دو گرم‌کن‌های بالایی و پایینی به‌صورت همزمان عمل می‌کنند که این ویژگی، برای پخت انواع کوکی، شیرینی و هر نوع غذایی که نیاز به سطح ترد داشته باشد، مناسب است.


image-15

گریل کردن

ایده‌آل برای گریل‌کردن استیک، سوسیس، تست و ماهی


image-16

پخت و پز با استفاده از فن گرم‌کن

گرم‌کن و فن مدور امکان پخت انواع مختلفی از غذاها را به‌صورت همزمان فراهم می‌کند بدون آن‌که بو و مزه این غذاها با هم ترکیب شوند. به ‌این ‌صورت که می‌توانید سه غذای متفاوت را که نیاز به دمای مشابهی دارند، به‌طور همزمان درست کنید. 


image-17

گرم‌کن بالایی همراه با فن

هر دو گرم‌کن‌های بالایی و پایینی به‌صورت همزمان عمل می‌کنند که توزیع متعادل گرما را تضمین می‌کند. 


image-18

یخ‌زدایی

یکی از کاربردهای فن این است که برای چرخاندن هوا درون اجاق فر به‌‌منظور یخ‌زدایی مواد غذایی تنها در چند ثانیه به‌کار می‌رود.


image-19

پخت ‌و پز به کمک فن

استفاده از فن و گرم‌کن بالایی و پایینی به‌صورت همزمان باعث می‌شود تا پختی سریع داشته باشید به‌ویژه برای خوراکی‌هایی مثل بیسکوییت.


image-20

پخت ‌و پز گازی مرسوم

این روش برای پخت انواع کوکی، پخت گوشت به‌صورت آبدار و انواع شیرینی مناسب است. چراغ خوراک‌پزی موجود در زیر حفره گرمای مورد نیاز برای پخت‌وپز را فراهم می‌کند.


image-21

گریل گازی

شعله در بالای محفظه گرما برای پخت را تولید و منتشر می کند ایده آل برای گریلی کردن استیک ها، ماهی یا قهوه ای کردن روی غذا


مشخصه های ایمنی


image-23

ایمنی گر گرفتن شعله در اجاق‌های فر بکو

حسگر موجود در اجاق‌های فر بکو به محض قوی‌شدن شعله، آن را تشخیص می‌دهند. اگر شعله به‌طور تصادفی توسط باد یا مایع قدرت بگیرد، اجاق گاز به‌طور خودکار جریان گاز را قطع می‌کند تا ایمنی خانه شما را افزایش دهد.


image-24

ایمنی در زمان افت شعله

اگر شعله به‌طور ناگهانی به‌دلیل باد یا ریختن مایع بر روی آن افت کند، وسیله تشخیص افت شعله به‌سرعت وارد عمل شده و جریان گاز را قطع می‌کند تا از نشت گاز در آشپزخانه جلوگیری شود.image-25
image-26

سبدهای کناری اجاق فر با قابلیت جداشدن

برای آسان‌تر شدن نظافت داخل اجاق فر، می‌توانید به‌سادگی و بدون نیاز به ابزار خاصی، سبدهای کناری را در بیاورید. 


image-27

سیستم قفسه کشویی

بازوهای تلسکوپی داخل این فرها، می‌توانند باز شوند تا بتوانید به‌راحتی به سینی پخت ‌و پز خود دسترسی داشته باشید.


image-28

پنل کاتالیتیک

پنل کاتالیتیک در دیوار عقبی فر قرار گرفته است و چربی را جذب کرده و بوی موجود در محفظه را کاهش می‌دهد. این کار موجب می‌شود که تمیزکردن اجاق فر ساده‌تر بوده و نیازی به تمیزکننده نداشته باشد.


image-29

در با دوام

لولاهای به‌کار گرفته شده در درهای این اجاق گازها صلب هستند که باعث می‌شود این در بتواند وزنی معادل 22.5 کیلوگرم را تحمل کند که 20 درصد بیشتر از وزن قابل تحمل استاندارد برای در اجاق‌های فر معمولی است. پس می‌توانید با خیال راحت سینی‌های پر از غذا را روی در اجاق فر قرار دهید و نگران آسیب دیدن آن نباشید.


image-30

ظرفیت مضاعف

همه ما می‌دانیم که هرچه فضای در دسترس‌مان برای پخت غذا بزرگ‌تر باشد، بهتر است. اجاق گاز بکو با بهره‌مندی از ابعاد استاندارد 67.5 لیتری، فضای داخلی بسیار بزرگ‌تری دارد. یعنی اجاق‌های بکو با اشغال همان فضای قبلی از آشپزخانه شما، محفظه داخلی بزرگ‌تری را در اختیارتان قرار می‌دهد که باعث می‌شود دست‌تان برای پخت ‌و پز بازتر باشد. به ‌این ‌ترتیب می‌توانید یک بوقلمون بزرگ را هم به‌سادگی در فر بپزید. بنابراین اجاق گاز بکو برای خانواده‌های بزرگ‌تر و پر رفت‌و‌آمد مناسب هستند و می‌توانید با خیال راحت و بدون نگرانی از نداشتن فضای کافی برای پخت غذا، مهمانی بدهید.

 


image-31

سینی با ابعاد بزرگ

فضای داخلی بزرگ‌تر در اجاق گازهای بکو باعث می‌شوند تا سینی‌ها به‌اندازه کافی بزرگ باشند تا بتوانید به اندازه 25 درصد مواد غذایی بیشتری را در آن قرار دهید. به ‌این‌ ترتیب، می‌توانید غذاهای بیشتری را در هر بار استفاده از فر درست کنید.برنامه‌ریز الکترونیکی

برنامه‌ریز الکترونیکی با نمایشگر مورد استفاده خود به شما اجازه می‌دهد تا مراحل پخت را با خواندن نمادهای انیمیشنی ساده دنبال کنید. این نمادها آن‌قدر ساده طراحی شده‌اند که حتی مسن‌ترها و کوچک‌ترها هم می‌توانند به‌سادگی معنای آن‌ها را درک کنند. این نمایشگر نشان می‌دهد که کدام تابع پخت ‌و پز انتخاب شده است و کدام سطح سینی برای این تابع مناسب‌تر است تا بتوانید بهترین نتیجه پخت ممکن را به‌دست آورید

دستگیره‌های جدید

دستگیره‌های موجود در اجاق گازهای بکو طوری طراحی شده‌اند که دیرتر کثیف شده و راحت‌تر تمیز شوند. علاوه ‌بر این، طراحی زیبا و دقیق این دستگیره‌ها ظاهری برازنده و‌ حرفه‌ای به اجاق گاز شما می‌دهد.


پخت ‌و پز سریع‌تر با کیفیت بالا

سیستم پخت ‌و پز 3600 واتی برای پخت بسیار سریع مواد غذایی بدون پایین آمدن ارزش غذایی آن‌ها مناسب است. به ‌این ‌ترتیب، گرمای شعله در قسمت زیرین ظرف به‌طور متعادل‌تری توزیع می‌شود که باعث بهبود پخت غذا در مدت زمان کم می‌شود. این سیستم طوری طراحی شده است تا آن دسته از افرادی که عاشق پخت غذا در ظروف چینی هستند بتوانند از آشپزی در ظروف چینی زیبایشان لذت ببرند.


پخت و پز با استفاده از واک برنر (Wok Burner)

واک برنر باعث می‌شود تا غذا به سرعت و بدون از دست دادن ارزش غذایی درست شود. در این فن‌آوری، گرما به طور یکسان در کف ظرف پخش می‌شود که منجر به پخت عالی غذا در مدت کوتاه می‌شود. این ویژگی برای کسانی که دوست دارند زمان خود را مدیریت کرده و از پخت غذا لذت ببرند، طراحی شده است.

کشوی جادار

در قسمت زیرین این اجاق گازها یک کشوی بزرگ و جادار قرار دارد که به‌راحتی باز و بسته می‌شود و فضای خوبی را برای قرار دادن وسایل پخت ‌و پز مربوط به اجاق گاز در اختیارتان می‌گذارد.چرخه "نظافت خود" در اجاق گازهای بکو زمان بیشتری را برای لذت بردن از آشپزی به شما می‌دهد!


image-38
image-40